Barbadillo del Mercado
Burgos · Castilla y León
Barbadillo del Mercado es un municipio y localidad española de la provincia de Burgos, en la comunidad autónoma de Castilla y León, comarca de Sierra de la Demanda, partido judicial de Salas de los Infantes.
Sekcje, które ratusz premium może edytować · Stałe sekcje przewodnika
Pochodzenie
W tej sekcji nie ma jeszcze informacji. Profil miejscowości może ją uzupełnić z panelu.
Historia
Barbadillo del Mercado es un municipio y localidad española de la provincia de Burgos, en la comunidad autónoma de Castilla y León, comarca de Sierra de la Demanda, partido judicial de Salas de los Infantes.
Zabytki
•Rollo
•Doña Lambra
•Escudo
•Casa de los Astudillo
•Casona
•Potro de herrar
Co zwiedzić
•Museo del Juguete
•Estación de trenes del Milagro de P. Tinto
Galeria
Święta
Wrzesień 2026
Fiesty w tym miesiącu
- Brak fiest zarejestrowanych w tym miesiącu.
Reszta roku
- Październik: Virgen del Rosario (3)
Kalendarz wydarzeń
Targowisko
Znajdź dzień i miejsce targu w okolicy:
Gastronomia
W tej sekcji nie ma jeszcze informacji. Profil miejscowości może ją uzupełnić z panelu.
Szlaki i piesze wędrówki
•Etapa 7 Covarrubias - Santo Domingo de Silos (GR 82)
•Etapa 9 Salas de los Infantes - Huerta de Abajo (GR 82)
Usługi
Restauracja
El Pedroso
📞 +34 947384130
To Twoje? Przejdź na premium: pełna wizytówka, większa widoczność i do 6 zdjęć. Zobacz członkostwo
Bar tapas
Donde Danka
To Twoje? Przejdź na premium: pełna wizytówka, większa widoczność i do 6 zdjęć. Zobacz członkostwo
Restauracja
Doña Lambra
To Twoje? Przejdź na premium: pełna wizytówka, większa widoczność i do 6 zdjęć. Zobacz członkostwo
Sklepy
Proxim
To Twoje? Przejdź na premium: pełna wizytówka, większa widoczność i do 6 zdjęć. Zobacz członkostwo
Masz firmę w Barbadillo del Mercado? Ogłoś ją za darmo i przejdź na premium, kiedy zechcesz. Opublikuj moją firmę za darmo
Znane postacie
•Wenceslao Gaviña, arquitecto español (1814-1883)
Ratusz
Alcaldía: José Antonio Sancho Heras
Web oficial: http://www.barbadillodelmercado.es/
Ratusz miejscowości Barbadillo del Mercado
Alcaldía: José Antonio Sancho Heras Web oficial: http://www.barbadillodelmercado.es/
Tutaj profil Twojego ratusza lub adres Twojej strony. Jesteś z ratusza? Przejdź na premium, aby uzupełnić swój profil i edytować treści swojej miejscowości. hola@ciudadesypueblos.es
Jak dojechać
- 🚗 55 km od Burgos (około 39 min samochodem)
- 🚗 111 km od Logroño (około 78 min samochodem)
🧭 Podróż po wsiach Hiszpanii: praktyczny przewodnik — Godziny otwarcia, transport, pieniądze i zwyczaje, zanim wyruszysz w drogę.
- ✈️ 52 km od lotniska Burgos (około 37 min samochodem)
- ✈️ 122 km od lotniska Logroño-Agoncillo (około 86 min samochodem)
Praktyczne informacje
🏧 Najbliższy bankomat
- Ibercaja · 6.1 km stąd
- Cajaviva Caja Rural Salas de los Infantes · 6.1 km stąd
- Caixabank · 6.1 km stąd
⛽ Najbliższa stacja benzynowa
- Pinaroil S.L. · 3.2 km stąd
- Repsol · 5.6 km stąd
ℹ️ Informacja turystyczna
- Informacja turystyczna · 0.2 km stąd
🔭 Punkty widokowe
- Mirador de la Encinilla · 4.9 km stąd
Autobusy
1 paradas de autobús en el municipio.
Apteka i zdrowie
•Farmacia Lda. Felisa Barbero Ontañón
•Consultorio Médico de Barbadillo del Mercado
Tablica i wiadomości
Zaloguj się na swój profil, aby publikować. Publikowanie na tablicach jest bezpłatne.
Na tej tablicy jest jeszcze cicho.
Nekrologi
W miejscowości Barbadillo del Mercado nie ma teraz opublikowanych nekrologów.
Pamięci
W Barbadillo del Mercado nie ma jeszcze żadnego wspomnienia.
Filmy
Poznaj Barbadillo del Mercado na wideo: