Ciudades y Pueblos

Ezcároz/Ezkaroze

Navarra

Veggen til Ezcároz/Ezkaroze Veggen til Navarra 🤍 Lagre i min utflukt WhatsApp 🖨️ Plakat med QR-kode

Ezcároz (cooficialmente en euskera: Ezkaroze) es un municipio de la Comunidad Foral de Navarra, situado en la Merindad de Sangüesa, en el valle de Salazar y a 84 km de la capital de la comunidad, Pamplona. Su población en 2025 fue de 298 habitantes (INE).

Seksjoner som premium-rådhuset kan redigere · Guidens faste seksjoner

Opprinnelse

Det finnes ingen informasjon i denne seksjonen ennå. Landsbyens profil kan fylle den ut fra panelet.

Historie

Su gentilicio es ezkaroztarra, tanto en masculino como en femenino.​

Monumenter

Det finnes ingen informasjon i denne seksjonen ennå. Landsbyens profil kan fylle den ut fra panelet.

Hva du kan besøke

Det finnes ingen informasjon i denne seksjonen ennå. Landsbyens profil kan fylle den ut fra panelet.

Galleri

Fester

September 2026

ma ti on to fr 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Fester denne måneden

  • Ingen fester registrert denne måneden.

Arrangementskalender

Se hele kalenderen →

Marked

Finn dag og sted for markedet i området:

Gastronomi

Det finnes ingen informasjon i denne seksjonen ennå. Landsbyens profil kan fylle den ut fra panelet.

Ruter og fotturer

Senda Pirenaica - E33 (GR 11)

Senda Pirenaica - E32 (GR 11)

Irati eta Muskildarako bide zaharra (SL-NA 65)

Beieguko Harria (SL-NA 61)

Gartxoten Bidea

Tjenester

Har du en bedrift i Ezcároz/Ezkaroze? Annonser gratis, og bli premium når du vil. Publiser bedriften min gratis

Kjente personer

César Cruchaga, futbolista español

Imanol García Lugea, futbolista español

Gabriel Urralburu, político español

Martín de Esparza Artieda, jesuita y filósofo español

Rådhus

Alcaldía: Juan José Layana Barber

Rådhuset i Ezcároz/Ezkaroze

Alcaldía: Juan José Layana Barber

Her er faktasiden for rådhuset ditt eller adressen til nettsiden din. Er du fra rådhuset? Bli premium for å fullføre faktasiden din og redigere innholdet for landsbyen din. hola@ciudadesypueblos.es

Slik kommer du deg hit

  • 🚗 61 km fra Pamplona/Iruña (ca. 43 min med bil)
  • 🚗 110 km fra Donostia/San Sebastián (ca. 78 min med bil)

🧭 Reise rundt i Spanias landsbyer: praktisk guide — Åpningstider, transport, penger og skikker, før du drar.

  • ✈️ 62 km fra flyplassen i Pamplona (rundt 44 min med bil)
  • ✈️ 97 km fra flyplassen i San Sebastián (rundt 68 min med bil)

Veibeskrivelse med bil (Google Maps)

Praktisk informasjon

🅿️ Hvor du kan parkere

  • Hvor du kan parkere · 2 km unna
  • Hvor du kan parkere · 2 km unna
  • Hvor du kan parkere · 2.1 km unna

🏧 Nærmeste minibank

  • Caixabank · 2.1 km unna
  • Caixa bank · 2.1 km unna
  • Caja Rural de Navarra · 2.2 km unna

⛽ Nærmeste bensinstasjon

  • Avia · 4 km unna

ℹ️ Turistkontor

  • Turistkontor · 2.1 km unna
  • Oficina de Turismo · 2.2 km unna
  • Centro de interpretacion de la naturaleza · 2.2 km unna

© OpenStreetMap

Busser

Sjekk rute, tider og kollektivforbindelser til Ezcároz/Ezkaroze:

Kom deg dit med kollektivtransport (ruter og tider)

Apotek og helse

Finn nærmeste apotek og helsesenter, med adresse og veibeskrivelse:

Vegg og nyheter

Logg inn med profilen din for å publisere. Det er gratis å publisere på veggene.

Denne veggen er fortsatt stille.

Veggen til Ezcároz/Ezkaroze →

Dødsannonser

Det er ingen publiserte dødsannonser i Ezcároz/Ezkaroze akkurat nå.

✝ Publiser en dødsannonse Dødsannonser fra Navarra →

Til minne

Det finnes ennå ingen minneord i Ezcároz/Ezkaroze.

🕊️ Vie et minneord Til minne · Navarra →

Videoer

Oppdag Ezcároz/Ezkaroze på video:

Se videoer av Ezcároz/Ezkaroze på YouTube

Del denne siden: WhatsApp