Ciudades y Pueblos

Ezcároz/Ezkaroze

Navarra

Ezcároz/Ezkaroze siena Navarra siena 🤍 Saglabāt manā izbraucienā WhatsApp 🖨️ Plakāts ar QR kodu

Ezcároz (cooficialmente en euskera: Ezkaroze) es un municipio de la Comunidad Foral de Navarra, situado en la Merindad de Sangüesa, en el valle de Salazar y a 84 km de la capital de la comunidad, Pamplona. Su población en 2025 fue de 298 habitantes (INE).

Sadaļas, kuras var rediģēt premium pašvaldība · Ceļveža pastāvīgās sadaļas

Izcelsme

Šajā sadaļā vēl nav informācijas. Ciema profils to var papildināt no vadības paneļa.

Vēsture

Su gentilicio es ezkaroztarra, tanto en masculino como en femenino.​

Pieminekļi

Šajā sadaļā vēl nav informācijas. Ciema profils to var papildināt no vadības paneļa.

Ko apmeklēt

Šajā sadaļā vēl nav informācijas. Ciema profils to var papildināt no vadības paneļa.

Galerija

Svētki

Septembris 2026

P. O. T. C. Pk. S. Sv. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Šī mēneša svētki

  • Šomēnes nav reģistrētu svētku.

Pasākumu kalendārs

Skatīt visu pasākumu kalendāru →

Tirdziņš

Atrodiet apkārtnes tirgus dienu un vietu:

Gastronomija

Šajā sadaļā vēl nav informācijas. Ciema profils to var papildināt no vadības paneļa.

Maršruti un pārgājieni

Senda Pirenaica - E33 (GR 11)

Senda Pirenaica - E32 (GR 11)

Irati eta Muskildarako bide zaharra (SL-NA 65)

Beieguko Harria (SL-NA 61)

Gartxoten Bidea

Pakalpojumi

Vai jums ir bizness ciemā Ezcároz/Ezkaroze? Publicējiet to bez maksas un kļūstiet premium, kad vien vēlaties. Publicēt manu uzņēmumu bez maksas

Ievērojamas personības

César Cruchaga, futbolista español

Imanol García Lugea, futbolista español

Gabriel Urralburu, político español

Martín de Esparza Artieda, jesuita y filósofo español

Pašvaldība

Alcaldía: Juan José Layana Barber

Ezcároz/Ezkaroze pašvaldība

Alcaldía: Juan José Layana Barber

Šeit jūsu pašvaldības apraksts vai jūsu vietnes adrese. Vai esat no pašvaldības? Kļūstiet premium, lai aizpildītu savu aprakstu un rediģētu sava ciema saturu. hola@ciudadesypueblos.es

Kā nokļūt

  • 🚗 61 km no Pamplona/Iruña (apmēram 43 min ar automašīnu)
  • 🚗 110 km no Donostia/San Sebastián (apmēram 78 min ar automašīnu)

🧭 Ceļojums pa Spānijas ciemiem: praktiskais ceļvedis — Darba laiki, transports, nauda un paražas — pirms dodies ceļā.

  • ✈️ 62 km no Pamplona lidostas (aptuveni 44 min ar auto)
  • ✈️ 97 km no San Sebastián lidostas (aptuveni 68 min ar auto)

Kā nokļūt ar auto (Google Maps)

Praktiska informācija

🅿️ Kur novietot automašīnu

  • Kur novietot automašīnu · 2 km attālumā
  • Kur novietot automašīnu · 2 km attālumā
  • Kur novietot automašīnu · 2.1 km attālumā

🏧 Tuvākais bankomāts

  • Caixabank · 2.1 km attālumā
  • Caixa bank · 2.1 km attālumā
  • Caja Rural de Navarra · 2.2 km attālumā

⛽ Tuvākā degvielas uzpildes stacija

  • Avia · 4 km attālumā

ℹ️ Tūrisma informācijas centrs

  • Tūrisma informācijas centrs · 2.1 km attālumā
  • Oficina de Turismo · 2.2 km attālumā
  • Centro de interpretacion de la naturaleza · 2.2 km attālumā

© OpenStreetMap

Autobusi

Apskatiet maršrutu, sarakstus un sabiedriskā transporta savienojumus līdz Ezcároz/Ezkaroze:

Nokļūšana ar sabiedrisko transportu (maršruti un saraksti)

Aptieka un veselība

Atrodiet tuvāko aptieku un veselības centru ar adresi un norādēm, kā nokļūt:

Siena un ziņas

Pieslēdzies ar savu profilu lai publicētu. Publicēšana sienās ir bez maksas.

Šī siena vēl ir klusa.

Ezcároz/Ezkaroze siena →

Nekrologi

Šobrīd ciematā Ezcároz/Ezkaroze nav publicētu nekrologu.

✝ Publicēt nekrologu Navarra nekrologi →

Piemiņai

Ciemā Ezcároz/Ezkaroze vēl nav neviena piemiņas ieraksta.

🕊️ Veltīt piemiņas ierakstu Piemiņai · Navarra →

Video

Iepazīstiet Ezcároz/Ezkaroze video:

Skatīt Ezcároz/Ezkaroze video YouTube

Dalies ar šo lapu: WhatsApp