Cañada de Calatrava
Ciudad Real · Castilla-La Mancha
Cañada de Calatrava es un municipio y localidad española de la provincia de Ciudad Real, en la comunidad autónoma de Castilla-La Mancha. El término municipal, ubicado en la comarca del Campo de Calatrava, tiene una población de 99 habitantes (INE 2025).
Skyriai, kuriuos gali redaguoti premium rotušė · Nuolatiniai gido skyriai
Kilmė
Šioje skiltyje informacijos dar nėra. Kaimo profilis gali ją užpildyti valdymo skydelyje.
Istorija
A mediados del siglo XIX, el lugar tenía contabilizada una población de 390 habitantes. Aparece descrito en el quinto volumen del Diccionario geográfico-estadístico-histórico de España y sus posesiones de Ultramar de Pascual Madoz de la siguiente manera:
Hasta la reforma de la nomenclatura municipal de 1916 el municipio se llamaba simplemente Cañada. En dicha fecha su nombre fue modificado por el de Cañada de Calatrava.
Paminklai
Šioje skiltyje informacijos dar nėra. Kaimo profilis gali ją užpildyti valdymo skydelyje.
Ką aplankyti
Šioje skiltyje informacijos dar nėra. Kaimo profilis gali ją užpildyti valdymo skydelyje.
Galerija
Šventės
Rugsėjis 2026
Šio mėnesio šventės
- 14 · Rugsėjis Santísimo Cristo del Tránsito 📆 Pridėti į mano kalendorių
Renginių kalendorius
Turgus
Suraskite vietovės turgaus dieną ir vietą:
Gastronomija
Šioje skiltyje informacijos dar nėra. Kaimo profilis gali ją užpildyti valdymo skydelyje.
Maršrutai ir žygiai
Šioje skiltyje informacijos dar nėra. Kaimo profilis gali ją užpildyti valdymo skydelyje.
Paslaugos
Turite verslą kaime Cañada de Calatrava? Skelbkite nemokamai, o premium tapkite kada panorėję. Paskelbti mano verslą nemokamai
Žymūs žmonės
Šioje skiltyje informacijos dar nėra. Kaimo profilis gali ją užpildyti valdymo skydelyje.
Rotušė
Alcaldía: Miguel Gomez Peco
Cañada de Calatrava rotušė
Alcaldía: Miguel Gomez Peco
Čia jūsų rotušės aprašas arba jūsų svetainės adresas. Ar esate iš rotušės? Tapkite premium, kad užpildytumėte savo aprašą ir galėtumėte redaguoti savo kaimo turinį. hola@ciudadesypueblos.es
Kaip atvykti
- 🚗 21 km nuo Ciudad Real (apie 15 min automobiliu)
- 🚗 200 km nuo Fuenlabrada (apie 141 min automobiliu)
- 🚗 204 km nuo Getafe (apie 144 min automobiliu)
🧭 Kelionė po Ispanijos kaimus: praktinis vadovas — Darbo laikas, transportas, pinigai ir papročiai – prieš išvykstant.
- ✈️ 167 km nuo Córdoba oro uosto (apie 118 min automobiliu)
- ✈️ 230 km nuo Madrid-Barajas oro uosto (apie 162 min automobiliu)
Praktinė informacija
🏧 Artimiausias bankomatas
- Caja Rural · už 6.9 km
- Unicaja Banco · už 7 km
⛽ Artimiausia degalinė
- Repsol · už 2.7 km
Autobusai
Peržiūrėkite maršrutą, tvarkaraščius ir viešojo transporto jungtis iki Cañada de Calatrava:
Vaistinė ir sveikata
Raskite artimiausią vaistinę ir sveikatos centrą su adresu ir informacija, kaip atvykti:
Siena ir naujienos
Prisijunk su savo profiliu kad galėtum skelbti. Skelbti sienose nemokama.
Ši siena kol kas rami.
Nekrologai
Šiuo metu Cañada de Calatrava miestelyje paskelbtų nekrologų nėra.
Atminimui
Miestelyje Cañada de Calatrava dar nėra nė vieno atminimo įrašo.
Vaizdo įrašai
Atraskite Cañada de Calatrava vaizdo įraše: