Villarejo del Valle
Ávila · Castilla y León
Villarejo del Valle es un municipio y localidad española de la provincia de Ávila, en la comunidad autónoma de Castilla y León. El término municipal, con una población de 304 habitantes (INE 2025), forma parte de la comarca del Valle del Tiétar. La localidad está situada en una zona conocida como barranco de las Cinco Villas en la vertiente sur de la sierra de Gredos y se incluye dentro de la zona de protección del parque regional de la Sierra de Gredos.
Szakaszok, amelyeket a prémium községháza szerkeszthet · Az útikalauz állandó szakaszai
Eredet
Ebben a rovatban még nincs információ. A falu profilja a vezérlőpultról egészítheti ki.
Történelem
Villarejo del Valle es un municipio y localidad española de la provincia de Ávila, en la comunidad autónoma de Castilla y León. El término municipal, con una población de 304 habitantes (INE 2025), forma parte de la comarca del Valle del Tiétar. La localidad está situada en una zona conocida como barranco de las Cinco Villas en la vertiente sur de la sierra de Gredos y se incluye dentro de la zona de protección del parque regional de la Sierra de Gredos.
Műemlékek
Ebben a rovatban még nincs információ. A falu profilja a vezérlőpultról egészítheti ki.
Mit érdemes megnézni
Ebben a rovatban még nincs információ. A falu profilja a vezérlőpultról egészítheti ki.
Galéria
Ünnepek
Szeptember 2026
Ünnepek ebben a hónapban
- 8 · Szeptember Fiestas Patronales 📆 Hozzáadás a naptáramhoz
Eseménynaptár
Piac
Találd meg a környék piacának napját és helyét:
Gasztronómia
Ebben a rovatban még nincs információ. A falu profilja a vezérlőpultról egészítheti ki.
Útvonalak és túrázás
•Senda de la Rubía (PR-AV 15)
•Senda de las Cinco Villas (PRC-AV 49)
•Valle del Tiétar (GR 180, 207 km)
•El Torozo (PR-AV 37)
Útvonalak, amelyek áthaladnak itt: Villarejo del Valle
Szolgáltatások
Van vállalkozásod Villarejo del Valle településen? Hirdesd meg ingyen, és bármikor prémiumra válthatsz. Vállalkozásom ingyenes közzététele
Híres személyek
Ebben a rovatban még nincs információ. A falu profilja a vezérlőpultról egészítheti ki.
Községháza
Alcaldía: José María Villacastín Rey
Web oficial: http://www.villarejodelvalle.com
Villarejo del Valle községháza
Alcaldía: José María Villacastín Rey Web oficial: http://www.villarejodelvalle.com
Itt a községházád adatlapja vagy a weboldalad címe. A községházán dolgozol? Válts prémiumra, hogy kitöltsd az adatlapodat és szerkeszthesd a falud tartalmát. hola@ciudadesypueblos.es
Megközelítés
- 🚗 60 km-re Ávila városától (kb. 42 perc autóval)
- 🚗 120 km-re Móstoles városától (kb. 85 perc autóval)
- 🚗 124 km-re Alcorcón városától (kb. 88 perc autóval)
🧭 Utazás Spanyolország falvaiban: gyakorlati útikalauz — Nyitvatartás, közlekedés, pénz és szokások, mielőtt útnak indulsz.
- ✈️ 107 km-re a(z) Salamanca repülőtértől (autóval kb. 76 perc)
- ✈️ 154 km-re a(z) Madrid-Barajas repülőtértől (autóval kb. 109 perc)
Hasznos tudnivalók
🅿️ Hol lehet parkolni
- Hol lehet parkolni · 2.1 km-re
🏧 Legközelebbi bankautomata
- Caja Rural · 3.3 km-re
- Caixabank · 3.4 km-re
- Caixabank · 8.8 km-re
⛽ Legközelebbi benzinkút
- S.C.L. San Pedro Bautista · 2.4 km-re
- Repsol · 2.9 km-re
ℹ️ Turisztikai iroda
- Turisztikai iroda · 2.4 km-re
🔭 Kilátópontok
- Kilátópontok · 0.4 km-re
- Kilátópontok · 2.8 km-re
- Mirador de Los Monteses · 3.1 km-re
Buszok
Nézd meg az útvonalat, a menetrendeket és a tömegközlekedési átszállásokat Villarejo del Valle településig:
Gyógyszertár és egészség
Találd meg a legközelebbi gyógyszertárat és egészségügyi központot, címmel és útvonallal:
Üzenőfal és hírek
Jelentkezz be a profiloddal a közzétételhez. Az üzenőfalakon való közzététel ingyenes.
Ez az üzenőfal még csendes.
Gyászjelentések
Jelenleg nincs közzétett gyászjelentés itt: Villarejo del Valle.
Emlékezés
Még nincs megemlékezés itt: Villarejo del Valle.
Videók
Fedezd fel Villarejo del Valle falut videón: