Pintanos, Los
Zaragoza · Aragón
Los Pintanos (Os Pintanos en aragonés) es un municipio y población de España, de la Comarca de las Cinco Villas, perteneciente al partido judicial de Ejea de los Caballeros al noroeste de la provincia de Zaragoza, comunidad autónoma de Aragón, a 158 km de Zaragoza. Tiene un área de 79,64 km² con una población de 38 habitantes (INE 2009) y una densidad de 0,48 hab/km². El código postal es 50685.
Розділи, які може редагувати преміум-мерія · Постійні розділи путівника
Походження
У цьому розділі поки немає інформації. Власник профілю села може додати її з панелі керування.
Історія
Desde el punto de vista eclesiástico, pertenece a la diócesis de Jaca, a su vez perteneciente a la archidiócesis de Pamplona.
Es el municipio de toda España que, en su máximo número de habitantes, éste fue el más bajo: nunca ha superado los 115 habitantes que tuvo en 1970
Пам'ятки
У цьому розділі поки немає інформації. Власник профілю села може додати її з панелі керування.
Що відвідати
У цьому розділі поки немає інформації. Власник профілю села може додати її з панелі керування.
Галерея
Свята
вересень 2026
Свята цього місяця
- Цього місяця не зареєстровано жодних свят.
Афіша
Ярмарок
Дізнайтеся день і місце ярмарку в цій місцевості:
Гастрономія
У цьому розділі поки немає інформації. Власник профілю села може додати її з панелі керування.
Маршрути та піший туризм
У цьому розділі поки немає інформації. Власник профілю села може додати її з панелі керування.
Послуги
Маєте бізнес у Pintanos, Los? Розмістіть його безкоштовно, а преміум підключіть, коли захочете. Розмістити мій бізнес безкоштовно
Відомі особистості
У цьому розділі поки немає інформації. Власник профілю села може додати її з панелі керування.
Мерія
Alcaldía: Guillermo Miguel Garces Buesa
Web oficial: https://www.pintanos.com/inicio
Мерія Pintanos, Los
Alcaldía: Guillermo Miguel Garces Buesa Web oficial: https://www.pintanos.com/inicio
Тут картка вашої мерії або адреса вашого сайту. Ви з мерії? Перейдіть на преміум, щоб заповнити свою картку та редагувати контент свого села. hola@ciudadesypueblos.es
Як дістатися
- 🚗 За 76 км від Pamplona/Iruña (близько 54 хв автомобілем)
- 🚗 За 123 км від Zaragoza (близько 87 хв автомобілем)
🧭 Подорож селами Іспанії: практичний путівник — Розклад, транспорт, гроші та звичаї, перш ніж вирушити в дорогу.
- ✈️ 72 км від аеропорту Pamplona (близько 51 хв автомобілем)
- ✈️ 96 км від аеропорту Huesca-Pirineos (близько 68 хв автомобілем)
Практична інформація
Автобуси
Перегляньте маршрут, розклад і пересадки громадського транспорту до Pintanos, Los:
Аптека та здоров'я
Знайдіть найближчі аптеку та медичний центр — з адресою та маршрутом:
Стіна та новини
Увійдіть зі своїм профілем щоб публікувати. Публікувати дописи на стінах можна безкоштовно.
На цій стіні поки тихо.
Некрологи
Наразі в селі Pintanos, Los немає опублікованих некрологів.
Світла пам'ять
У Pintanos, Los поки що немає жодної сторінки пам'яті.
Відео
Відкрийте для себе Pintanos, Los на відео: