Ciudades y Pueblos

Oza-Cesuras

A Coruña · Galicia

Стіна Oza-Cesuras Стіна A Coruña 🤍 Зберегти до моєї мандрівки WhatsApp 🖨️ Плакат із QR-кодом

Oza-Cesuras (oficialmente en gallego: Oza Cesuras)​ es un municipio español de la provincia de La Coruña, en Galicia, perteneciente a la comarca de Betanzos, creado el 6 de junio de 2013 fruto de la fusión de los municipios de Oza de los Ríos y Cesuras.​

Розділи, які може редагувати преміум-мерія · Постійні розділи путівника

Походження

У цьому розділі поки немає інформації. Власник профілю села може додати її з панелі керування.

Історія

El ayuntamiento está situado en dos sitios diferentes. Uno en Cesuras centro y otro en Oza de los Ríos centro. Cuenta con un territorio bastante extenso y una población que supera los 5000 habitantes. A pesar de contar con una extensa zona rural poblada de aldeas; cuenta además con dos núcleos de población en los que vive la mayoría de los habitantes y que suponen la cara más moderna del municipio, Cesuras y Oza.

Пам'ятки

У цьому розділі поки немає інформації. Власник профілю села може додати її з панелі керування.

Що відвідати

У цьому розділі поки немає інформації. Власник профілю села може додати її з панелі керування.

Галерея

Свята

вересень 2026

пн вт ср чт пт сб нд 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Свята цього місяця

Афіша

Переглянути всю афішу →

Ярмарок

Дізнайтеся день і місце ярмарку в цій місцевості:

Гастрономія

У цьому розділі поки немає інформації. Власник профілю села може додати її з панелі керування.

Маршрути та піший туризм

У цьому розділі поки немає інформації. Власник профілю села може додати її з панелі керування.

Послуги

Маєте бізнес у Oza-Cesuras? Розмістіть його безкоштовно, а преміум підключіть, коли захочете. Розмістити мій бізнес безкоштовно

Відомі особистості

Pablo López Orosa, periodista español

Мерія

Alcaldía: José Pablo González Cacheiro

Web oficial: https://www.concellodeozacesuras.es/web/index.aspx

Мерія Oza-Cesuras

Alcaldía: José Pablo González Cacheiro Web oficial: https://www.concellodeozacesuras.es/web/index.aspx

Тут картка вашої мерії або адреса вашого сайту. Ви з мерії? Перейдіть на преміум, щоб заповнити свою картку та редагувати контент свого села. hola@ciudadesypueblos.es

Як дістатися

  • 🚗 За 35 км від Coruña, A (близько 25 хв автомобілем)
  • 🚗 За 140 км від Vigo (близько 99 хв автомобілем)

🧭 Подорож селами Іспанії: практичний путівник — Розклад, транспорт, гроші та звичаї, перш ніж вирушити в дорогу.

  • ✈️ 26 км від аеропорту A Coruña (близько 18 хв автомобілем)
  • ✈️ 44 км від аеропорту Santiago de Compostela (близько 31 хв автомобілем)

Як дістатися автомобілем (Google Maps)

Практична інформація

🅿️ Де припаркуватися

  • Де припаркуватися · за 0.6 км
  • Де припаркуватися · за 2.2 км

🏧 Найближчий банкомат

  • Banco Santander · за 0.7 км
  • Banco Pastor · за 5.4 км
  • Banco Santander · за 5.6 км

⛽ Найближча заправка

  • Galp · за 3.2 км
  • Galp · за 6.6 км
  • Repsol · за 6.7 км

© OpenStreetMap

Автобуси

Перегляньте маршрут, розклад і пересадки громадського транспорту до Oza-Cesuras:

Дістатися громадським транспортом (маршрути та розклад)

Аптека та здоров'я

Знайдіть найближчі аптеку та медичний центр — з адресою та маршрутом:

Стіна та новини

Увійдіть зі своїм профілем щоб публікувати. Публікувати дописи на стінах можна безкоштовно.

На цій стіні поки тихо.

Стіна Oza-Cesuras →

Некрологи

Наразі в селі Oza-Cesuras немає опублікованих некрологів.

✝ Опублікувати некролог Некрологи провінції A Coruña →

Світла пам'ять

У Oza-Cesuras поки що немає жодної сторінки пам'яті.

🕊️ Присвятити сторінку пам'яті Світла пам'ять · A Coruña →

Відео

Відкрийте для себе Oza-Cesuras на відео:

Дивитися відео про Oza-Cesuras на YouTube

Поділіться цією сторінкою: WhatsApp