Ciudades y Pueblos

Salinas de Oro/Jaitz

Navarra

Zid kraja Salinas de Oro/Jaitz Zid kraja Navarra 🤍 Shrani v moj izlet WhatsApp 🖨️ Plakat s QR-kodo

Salinas de Oro (cooficialmente en euskera: Jaitz)​es un municipio español de la Comunidad Foral de Navarra, situado en la Merindad de Estella, en la comarca de Estella Oriental y a 27 km de la capital de la comunidad, Pamplona. Su población en el 2025 fue de 110 habitantes (INE).

Razdelki, ki jih lahko ureja premium občina · Stalni razdelki vodnika

Izvor

V tem razdelku še ni podatkov. Profil vasi jih lahko doda prek nadzorne plošče.

Zgodovina

Salinas de Oro (cooficialmente en euskera: Jaitz)​es un municipio español de la Comunidad Foral de Navarra, situado en la Merindad de Estella, en la comarca de Estella Oriental y a 27 km de la capital de la comunidad, Pamplona. Su población en el 2025 fue de 110 habitantes (INE).

Spomeniki

V tem razdelku še ni podatkov. Profil vasi jih lahko doda prek nadzorne plošče.

Kaj obiskati

V tem razdelku še ni podatkov. Profil vasi jih lahko doda prek nadzorne plošče.

Galerija

Prazniki

September 2026

po to sr če pe so ne 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Praznovanja ta mesec

  • Ta mesec ni zabeleženih praznovanj.

Koledar dogodkov

Poglejte celoten koledar dogodkov →

Tržnica

Poiščite dan in kraj tržnice v okolici:

Gastronomija

V tem razdelku še ni podatkov. Profil vasi jih lahko doda prek nadzorne plošče.

Poti in pohodništvo

Iruñerriko itzulia (GR 220, 151 km)

Storitve

Podeželska hiša

Etxarrienea

Je vaš? Preidite na premium: popoln vpis, večja vidnost in do 6 fotografij. Ogled članstva

Podeželska hiša

Txipertxenekoa

Je vaš? Preidite na premium: popoln vpis, večja vidnost in do 6 fotografij. Ogled članstva

Tapas bar

El Granero

📞 +34948392920

Je vaš? Preidite na premium: popoln vpis, večja vidnost in do 6 fotografij. Ogled članstva

Imate podjetje v kraju Salinas de Oro/Jaitz? Oglašujte ga brezplačno in preidite na premium, kadar želite. Objavi moje podjetje brezplačno

Znane osebnosti

Emiliana de Zubeldia, pianista y compositora española

Občina

Alcaldía: Fernando Olite Munarriz

Občina Salinas de Oro/Jaitz

Alcaldía: Fernando Olite Munarriz

Tukaj predstavitev vaše občine ali naslov vaše spletne strani. Ste z občine? Preidite na premium, da dopolnite svojo predstavitev in urejate vsebino svoje vasi. hola@ciudadesypueblos.es

Kako priti

  • 🚗 25 km od Pamplona/Iruña (približno 18 min z avtom)
  • 🚗 71 km od Logroño (približno 50 min z avtom)

🧭 Potovanje po vaseh Španije: praktični vodnik — Delovni čas, prevoz, denar in navade, preden se odpraviš na pot.

  • ✈️ 25 km od letališča Pamplona (približno 18 min z avtom)
  • ✈️ 62 km od letališča Logroño-Agoncillo (približno 44 min z avtom)

Kako do tja z avtom (Google Maps)

Praktični podatki

🅿️ Kje parkirati

  • Kje parkirati · oddaljeno 0 km

⛽ Najbližja bencinska črpalka

  • AN Energéticos - Azcona · oddaljeno 9.5 km

🔭 Razgledne točke

  • Izmendia · oddaljeno 1.1 km
  • Razgledne točke · oddaljeno 3.6 km
  • Razgledne točke · oddaljeno 3.9 km

🏖️ Kje se kopati

  • Piscina de casa · oddaljeno 5.1 km

© OpenStreetMap

Avtobusi

Preverite pot, urnike in kombinacije javnega prevoza do Salinas de Oro/Jaitz:

Do tja z javnim prevozom (poti in urniki)

Lekarna in zdravje

Poiščite najbližjo lekarno in zdravstveni dom, z naslovom in navodili za pot:

Zid in novice

Prijavi se s svojim profilom za objavljanje. Objavljanje na zidovih je brezplačno.

Ta zid je še miren.

Zid kraja Salinas de Oro/Jaitz →

Osmrtnice

V vasi Salinas de Oro/Jaitz trenutno ni objavljenih osmrtnic.

✝ Objavi osmrtnico Osmrtnice iz province Navarra →

V spomin

V Salinas de Oro/Jaitz še ni nobenega spomina.

🕊️ Posvetite spomin V spomin · Navarra →

Videoposnetki

Odkrijte Salinas de Oro/Jaitz na videu:

Poglej videoposnetke o Salinas de Oro/Jaitz na YouTubu

Delite to stran: WhatsApp