Haba, La
Badajoz · Extremadura
La Haba es un municipio y localidad española de la provincia de Badajoz, en la comunidad autónoma de Extremadura. El término municipal tiene una población de 1184 habitantes (INE 2025).
Razdelki, ki jih lahko ureja premium občina · Stalni razdelki vodnika
Izvor
V tem razdelku še ni podatkov. Profil vasi jih lahko doda prek nadzorne plošče.
Zgodovina
La Haba es un municipio y localidad española de la provincia de Badajoz, en la comunidad autónoma de Extremadura. El término municipal tiene una población de 1184 habitantes (INE 2025).
Spomeniki
V tem razdelku še ni podatkov. Profil vasi jih lahko doda prek nadzorne plošče.
Kaj obiskati
V tem razdelku še ni podatkov. Profil vasi jih lahko doda prek nadzorne plošče.
Galerija
Prazniki
September 2026
Praznovanja ta mesec
- Ta mesec ni zabeleženih praznovanj.
Koledar dogodkov
Tržnica
Poiščite dan in kraj tržnice v okolici:
Gastronomija
V tem razdelku še ni podatkov. Profil vasi jih lahko doda prek nadzorne plošče.
Poti in pohodništvo
•Camino Mozárabe
•Camino Mozárabe por Trujillo
Storitve
Imate podjetje v kraju Haba, La? Oglašujte ga brezplačno in preidite na premium, kadar želite. Objavi moje podjetje brezplačno
Znane osebnosti
•Pedro Nicomedes Campos de Orellana
Občina
Alcaldía: Juan Pedro Rodríguez González
Web oficial: http://www.lahaba.es
Občina Haba, La
Alcaldía: Juan Pedro Rodríguez González Web oficial: http://www.lahaba.es
Tukaj predstavitev vaše občine ali naslov vaše spletne strani. Ste z občine? Preidite na premium, da dopolnite svojo predstavitev in urejate vsebino svoje vasi. hola@ciudadesypueblos.es
Kako priti
- 🚗 127 km od Badajoz (približno 90 min z avtom)
- 🚗 214 km od Sevilla (približno 151 min z avtom)
🧭 Potovanje po vaseh Španije: praktični vodnik — Delovni čas, prevoz, denar in navade, preden se odpraviš na pot.
- ✈️ 110 km od letališča Badajoz (približno 78 min z avtom)
- ✈️ 182 km od letališča Córdoba (približno 128 min z avtom)
Praktični podatki
🅿️ Kje parkirati
- Kje parkirati · oddaljeno 0.1 km
- Kje parkirati · oddaljeno 0.2 km
- Kje parkirati · oddaljeno 0.8 km
⛽ Najbližja bencinska črpalka
- Gasolinera y Admistración Loterías La Haba · oddaljeno 0.3 km
- Ballenoil · oddaljeno 5.5 km
- LuxOil · oddaljeno 5.6 km
Avtobusi
Preverite pot, urnike in kombinacije javnega prevoza do Haba, La:
Lekarna in zdravje
Poiščite najbližjo lekarno in zdravstveni dom, z naslovom in navodili za pot:
Zid in novice
Prijavi se s svojim profilom za objavljanje. Objavljanje na zidovih je brezplačno.
Ta zid je še miren.
Osmrtnice
V vasi Haba, La trenutno ni objavljenih osmrtnic.
V spomin
V Haba, La še ni nobenega spomina.
Videoposnetki
Odkrijte Haba, La na videu: