Ciudades y Pueblos

Villalgordo del Marquesado

Cuenca · Castilla-La Mancha

Nástenka obce Villalgordo del Marquesado Nástenka obce Cuenca 🤍 Uložiť do môjho výletu WhatsApp 🖨️ Plagát s QR kódom

Villalgordo del Marquesado es un municipio español de la provincia de Cuenca, en la comunidad autónoma de Castilla-La Mancha. Tiene un área de 30,02 km² con una población de 99 habitantes (INE 2015) y una densidad de 3,43 hab/km².

Sekcie, ktoré môže premium radnica upravovať · Pevné sekcie sprievodcu

Pôvod

V tejto sekcii zatiaľ nie sú žiadne informácie. Profil dediny ich môže doplniť z panela.

História

Villalgordo del Marquesado es un municipio español de la provincia de Cuenca, en la comunidad autónoma de Castilla-La Mancha. Tiene un área de 30,02 km² con una población de 99 habitantes (INE 2015) y una densidad de 3,43 hab/km².

Pamiatky

Cerro de la Cruz

Cerro de la Mesa

Iglesia Vieja

Sepulturas de Mahoma

Čo navštíviť

V tejto sekcii zatiaľ nie sú žiadne informácie. Profil dediny ich môže doplniť z panela.

Galéria

Slávnosti

September 2026

po ut st št pi so ne 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Slávnosti tento mesiac

  • Tento mesiac nie sú zaznamenané žiadne slávnosti.

Kalendár podujatí

Zobraziť celý kalendár podujatí →

Trhy

Nájdite deň a miesto trhu v okolí:

Gastronómia

V tejto sekcii zatiaľ nie sú žiadne informácie. Profil dediny ich môže doplniť z panela.

Trasy a turistika

Ruta del Cristal de Hispania (GR-163, 163 km)

Služby

Kaviareň

Bar Centro Social

📍 Calle Real 21

Je to vaše? Prejdite na premium: kompletná vizitka, väčšia viditeľnosť a až 6 fotiek. Zobraziť členstvo

Máte podnik v Villalgordo del Marquesado? Inzerujte ho zadarmo a na premium prejdite, kedy budete chcieť. Uverejniť môj podnik zadarmo

Slávne osobnosti

V tejto sekcii zatiaľ nie sú žiadne informácie. Profil dediny ich môže doplniť z panela.

Radnica

Alcaldía: Natalio Valencia López

Radnica obce Villalgordo del Marquesado

Alcaldía: Natalio Valencia López

Tu profil vašej radnice alebo adresa vášho webu. Ste z radnice? Prejdite na premium, aby ste mohli doplniť svoj profil a upravovať obsah svojej obce. hola@ciudadesypueblos.es

Ako sa sem dostať

  • 🚗 Vo vzdialenosti 67 km od Cuenca (asi 47 min autom)
  • 🚗 Vo vzdialenosti 119 km od Albacete (asi 84 min autom)
  • 🚗 Vo vzdialenosti 144 km od Alcalá de Henares (asi 102 min autom)

🧭 Cestovanie po španielskych dedinách: praktický sprievodca — Otváracie hodiny, doprava, peniaze a zvyky, kým vyrazíš na cestu.

  • ✈️ 123 km od letiska Albacete (asi 87 min autom)
  • ✈️ 157 km od letiska Madrid-Barajas (asi 111 min autom)

Ako sa tam dostať autom (Google Maps)

Praktické informácie

🅿️ Kde zaparkovať

  • Kde zaparkovať · vo vzdialenosti 0.4 km

🏧 Najbližší bankomat

  • Caja Rural · vo vzdialenosti 5.8 km

⛽ Najbližšia čerpacia stanica

  • COOP MONTALBANEJO · vo vzdialenosti 5.5 km

© OpenStreetMap

Autobusy

1 paradas de autobús en el municipio:

Parada de autobús de Villalgordo

Ako sa tam dostať verejnou dopravou (trasy a cestovné poriadky)

Lekáreň a zdravie

Nájdite najbližšiu lekáreň a zdravotné stredisko, s adresou a popisom cesty:

Nástenka a novinky

Prihláste sa so svojím profilom aby ste mohli prispievať. Uverejňovanie na nástenkách je zadarmo.

Táto nástenka je zatiaľ tichá.

Nástenka obce Villalgordo del Marquesado →

Smútočné oznámenia

V dedine Villalgordo del Marquesado momentálne nie sú zverejnené žiadne smútočné oznámenia.

✝ Zverejniť smútočné oznámenie Smútočné oznámenia z provincie Cuenca →

Na pamiatku

V Villalgordo del Marquesado zatiaľ nie je žiadna spomienka.

🕊️ Venovať spomienku Na pamiatku · Cuenca →

Videá

Objavte Villalgordo del Marquesado na videu:

Pozrieť videá o Villalgordo del Marquesado na YouTube

Zdieľajte túto stránku: WhatsApp