Ciudades y Pueblos

Laguna de Cameros

La Rioja

Nástenka obce Laguna de Cameros Nástenka obce La Rioja 🤍 Uložiť do môjho výletu WhatsApp 🖨️ Plagát s QR kódom

Laguna de Cameros es un municipio de la comunidad autónoma de La Rioja (España), situado en la cuenca del río Leza, comarca del Camero Viejo.

Sekcie, ktoré môže premium radnica upravovať · Pevné sekcie sprievodcu

Pôvod

V tejto sekcii zatiaľ nie sú žiadne informácie. Profil dediny ich môže doplniť z panela.

História

Laguna de Cameros es un municipio de la comunidad autónoma de La Rioja (España), situado en la cuenca del río Leza, comarca del Camero Viejo.

Pamiatky

Iglesia de la Asunción. Del siglo XVI.​

Ermita de San Juan.

Ermita de Santo Domingo de Silos.​

Ruinas de la ermita de San Antón.​

Ermita de Santa Apolonia.​

Čo navštíviť

A finales de los años 90, el entonces párroco de la localidad, Armando Lasanta, compuso una canción de homenaje al pueblo, a la que puso música y voz un descendiente de la localidad, Juancho Ruiz, el Charro.​

Galéria

Slávnosti

Fiestas de Santo Domingo de Silos (mayo)

Fiestas de Santiago Apóstol (julio). En estos festejos se puede disfrutar de las danzas de Laguna.​

Fiestas de "La Cueva" (agosto). Romería desde el pueblo hasta la ermita de Santo Domingo, ubicada en medio del bosque en un monte cercano a Laguna.

Cameros Blues Festival.

September 2026

po ut st št pi so ne 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Slávnosti tento mesiac

  • Tento mesiac nie sú zaznamenané žiadne slávnosti.

Zvyšok roka

  • Máj: Fiestas de Santo Domingo de Silos (
  • Júl: Santiago (25) · Fiestas de Santiago Apóstol (
  • August: Fiestas de "La Cueva" (

Kalendár podujatí

Zobraziť celý kalendár podujatí →

Trhy

Nájdite deň a miesto trhu v okolí:

Gastronómia

V tejto sekcii zatiaľ nie sú žiadne informácie. Profil dediny ich môže doplniť z panela.

Trasy a turistika

Sierras Riojanas (GR 93)

Služby

Hotel

Hotel Rural Camero Viejo

Je to vaše? Prejdite na premium: kompletná vizitka, väčšia viditeľnosť a až 6 fotiek. Zobraziť členstvo

Tapas bar

Bar Tele Club

Je to vaše? Prejdite na premium: kompletná vizitka, väčšia viditeľnosť a až 6 fotiek. Zobraziť členstvo

Tapas bar

Bar La Carretera

Je to vaše? Prejdite na premium: kompletná vizitka, väčšia viditeľnosť a až 6 fotiek. Zobraziť členstvo

Máte podnik v Laguna de Cameros? Inzerujte ho zadarmo a na premium prejdite, kedy budete chcieť. Uverejniť môj podnik zadarmo

Slávne osobnosti

Martín Larios y Herreros, político español

Radnica

Alcaldía: Vicente Jimenez Calonge

Radnica obce Laguna de Cameros

Alcaldía: Vicente Jimenez Calonge

Tu profil vašej radnice alebo adresa vášho webu. Ste z radnice? Prejdite na premium, aby ste mohli doplniť svoj profil a upravovať obsah svojej obce. hola@ciudadesypueblos.es

Ako sa sem dostať

  • 🚗 Vo vzdialenosti 42 km od Logroño (asi 30 min autom)
  • 🚗 Vo vzdialenosti 94 km od Vitoria-Gasteiz (asi 66 min autom)

🧭 Cestovanie po španielskych dedinách: praktický sprievodca — Otváracie hodiny, doprava, peniaze a zvyky, kým vyrazíš na cestu.

  • ✈️ 46 km od letiska Logroño-Agoncillo (asi 32 min autom)
  • ✈️ 100 km od letiska Vitoria (asi 71 min autom)

Ako sa tam dostať autom (Google Maps)

Praktické informácie

🅿️ Kde zaparkovať

  • Zona de parking para eventos · vo vzdialenosti 0.7 km

⛽ Najbližšia čerpacia stanica

  • Estación de Servicio Repsol Villanueva de Cameros · vo vzdialenosti 8.9 km
  • Najbližšia čerpacia stanica · vo vzdialenosti 8.9 km

🔭 Vyhliadky

  • Vyhliadky · vo vzdialenosti 0.5 km

🏖️ Kde sa okúpať

  • Piscina municipal Laguna de Cameros · vo vzdialenosti 0.2 km

© OpenStreetMap

Autobusy

Pozrite si trasu, cestovné poriadky a spoje verejnej dopravy do Laguna de Cameros:

Ako sa tam dostať verejnou dopravou (trasy a cestovné poriadky)

Lekáreň a zdravie

Nájdite najbližšiu lekáreň a zdravotné stredisko, s adresou a popisom cesty:

Nástenka a novinky

Prihláste sa so svojím profilom aby ste mohli prispievať. Uverejňovanie na nástenkách je zadarmo.

Táto nástenka je zatiaľ tichá.

Nástenka obce Laguna de Cameros →

Smútočné oznámenia

V dedine Laguna de Cameros momentálne nie sú zverejnené žiadne smútočné oznámenia.

✝ Zverejniť smútočné oznámenie Smútočné oznámenia z provincie La Rioja →

Na pamiatku

V Laguna de Cameros zatiaľ nie je žiadna spomienka.

🕊️ Venovať spomienku Na pamiatku · La Rioja →

Videá

Objavte Laguna de Cameros na videu:

Pozrieť videá o Laguna de Cameros na YouTube

Zdieľajte túto stránku: WhatsApp