Fuente-Olmedo
Valladolid · Castilla y León
Fuente-Olmedo es un municipio y localidad española de la provincia de Valladolid, en la comunidad autónoma de Castilla y León. Cuenta con una población de 42 habitantes (INE 2025).
Sekcie, ktoré môže premium radnica upravovať · Pevné sekcie sprievodcu
Pôvod
V tejto sekcii zatiaľ nie sú žiadne informácie. Profil dediny ich môže doplniť z panela.
História
Fuente-Olmedo es un municipio y localidad española de la provincia de Valladolid, en la comunidad autónoma de Castilla y León. Cuenta con una población de 42 habitantes (INE 2025).
Pamiatky
V tejto sekcii zatiaľ nie sú žiadne informácie. Profil dediny ich môže doplniť z panela.
Čo navštíviť
V tejto sekcii zatiaľ nie sú žiadne informácie. Profil dediny ich môže doplniť z panela.
Galéria
Slávnosti
September 2026
Slávnosti tento mesiac
- Tento mesiac nie sú zaznamenané žiadne slávnosti.
Kalendár podujatí
Trhy
Nájdite deň a miesto trhu v okolí:
Gastronómia
V tejto sekcii zatiaľ nie sú žiadne informácie. Profil dediny ich môže doplniť z panela.
Trasy a turistika
Trasy, ktoré vedú cez Fuente-Olmedo
V tejto sekcii zatiaľ nie sú žiadne informácie. Profil dediny ich môže doplniť z panela.
Služby
Máte podnik v Fuente-Olmedo? Inzerujte ho zadarmo a na premium prejdite, kedy budete chcieť. Uverejniť môj podnik zadarmo
Slávne osobnosti
V tejto sekcii zatiaľ nie sú žiadne informácie. Profil dediny ich môže doplniť z panela.
Radnica
Alcaldía: Jesús María Fragua Gil
Radnica obce Fuente-Olmedo
Alcaldía: Jesús María Fragua Gil
Tu profil vašej radnice alebo adresa vášho webu. Ste z radnice? Prejdite na premium, aby ste mohli doplniť svoj profil a upravovať obsah svojej obce. hola@ciudadesypueblos.es
Ako sa sem dostať
- 🚗 Vo vzdialenosti 57 km od Valladolid (asi 40 min autom)
- 🚗 Vo vzdialenosti 151 km od Móstoles (asi 107 min autom)
🧭 Cestovanie po španielskych dedinách: praktický sprievodca — Otváracie hodiny, doprava, peniaze a zvyky, kým vyrazíš na cestu.
- ✈️ 68 km od letiska Valladolid (asi 48 min autom)
- ✈️ 98 km od letiska Salamanca (asi 69 min autom)
Praktické informácie
🏧 Najbližší bankomat
- Cajamar · vo vzdialenosti 5.8 km
- Banco de Castilla · vo vzdialenosti 5.9 km
- Unicaja Banco · vo vzdialenosti 6 km
⛽ Najbližšia čerpacia stanica
- Galp · vo vzdialenosti 5.2 km
- Cooperativa Cocol · vo vzdialenosti 5.3 km
- Repsol · vo vzdialenosti 5.6 km
🏖️ Kde sa okúpať
- Piscina Municipal de Olmedo · vo vzdialenosti 5.3 km
Autobusy
Pozrite si trasu, cestovné poriadky a spoje verejnej dopravy do Fuente-Olmedo:
Ako sa tam dostať verejnou dopravou (trasy a cestovné poriadky)
Lekáreň a zdravie
Nájdite najbližšiu lekáreň a zdravotné stredisko, s adresou a popisom cesty:
Nástenka a novinky
Prihláste sa so svojím profilom aby ste mohli prispievať. Uverejňovanie na nástenkách je zadarmo.
Táto nástenka je zatiaľ tichá.
Smútočné oznámenia
V dedine Fuente-Olmedo momentálne nie sú zverejnené žiadne smútočné oznámenia.
✝ Zverejniť smútočné oznámenie Smútočné oznámenia z provincie Valladolid →
Na pamiatku
V Fuente-Olmedo zatiaľ nie je žiadna spomienka.
Videá
Objavte Fuente-Olmedo na videu: