Ciudades y Pueblos

Valle de las Navas

Burgos · Castilla y León

Tablica miejscowości Valle de las Navas Tablica miejscowości Burgos 🤍 Zapisz w mojej wycieczce WhatsApp 🖨️ Plakat z kodem QR

Valle de las Navas es un municipio​ español situado en el centro de la provincia de Burgos, en la comunidad autónoma de Castilla y León. Se integra dentro de la comarca de Alfoz de Burgos y en el partido judicial de Burgos.

Sekcje, które ratusz premium może edytować · Stałe sekcje przewodnika

Pochodzenie

W tej sekcji nie ma jeszcze informacji. Profil miejscowości może ją uzupełnić z panelu.

Historia

El municipio del Valle de las Navas nació en la década de 1970 con la fusión de los siguientes municipios:

Rioseras

Riocerezo

Robredo-Temiño

Tobes y Rahedo

Melgosa

Celada de la Torre

Temiño

Zabytki

Destaca la iglesia de Tobes y Rahedo con mezcla de estilos románico, gótico y barroco, construida en diversas fases entre los siglos XI y XVII. Esta iglesia está dedicada en honor a San Miguel cuya festividad se celebra el 29 de septiembre.

Otros monumentos destables son la iglesia de Santa María la Mayor de Robredo-Temiño data del siglo XV y las ruinas de la que fue la gran construcción románico-gótica dedicada a San Saturnino de Rioseras.

Co zwiedzić

W tej sekcji nie ma jeszcze informacji. Profil miejscowości może ją uzupełnić z panelu.

Galeria

Święta

Wrzesień 2026

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Fiesty w tym miesiącu

Kalendarz wydarzeń

Zobacz cały kalendarz wydarzeń →

Targowisko

Znajdź dzień i miejsce targu w okolicy:

Gastronomia

W tej sekcji nie ma jeszcze informacji. Profil miejscowości może ją uzupełnić z panelu.

Szlaki i piesze wędrówki

Ruta de Carlos V

Camino del Cid (Senderista) (GR 160)

Sendero de los Molinos del Cid (PRC-BU 210, 2.1 km)

Sendero de Carlos V (PR-BU 28, 32.6 km)

Camino de Las Merindades (ES31a)

Usługi

Masz firmę w Valle de las Navas? Ogłoś ją za darmo i przejdź na premium, kiedy zechcesz. Opublikuj moją firmę za darmo

Znane postacie

W tej sekcji nie ma jeszcze informacji. Profil miejscowości może ją uzupełnić z panelu.

Ratusz

Alcaldía: José María Fernández Martínez

Ratusz miejscowości Valle de las Navas

Alcaldía: José María Fernández Martínez

Tutaj profil Twojego ratusza lub adres Twojej strony. Jesteś z ratusza? Przejdź na premium, aby uzupełnić swój profil i edytować treści swojej miejscowości. hola@ciudadesypueblos.es

Jak dojechać

  • 🚗 17 km od Burgos (około 12 min samochodem)
  • 🚗 113 km od Vitoria-Gasteiz (około 80 min samochodem)

🧭 Podróż po wsiach Hiszpanii: praktyczny przewodnik — Godziny otwarcia, transport, pieniądze i zwyczaje, zanim wyruszysz w drogę.

  • ✈️ 14 km od lotniska Burgos (około 10 min samochodem)
  • ✈️ 111 km od lotniska Vitoria (około 78 min samochodem)

Dojazd samochodem (Google Maps)

Praktyczne informacje

🅿️ Gdzie zaparkować

  • Club de Aeromodelismo Radio Control de Burgos · 1.7 km stąd

🏧 Najbliższy bankomat

  • Ibercaja · 4.3 km stąd
  • Cajaviva Caja Rural Sotopalacios · 4.4 km stąd
  • Caixabank · 4.4 km stąd

⛽ Najbliższa stacja benzynowa

  • Moeve · 4.8 km stąd
  • Repsol · 9.1 km stąd
  • Repsol · 9.1 km stąd

ℹ️ Informacja turystyczna

  • Informacja turystyczna · 0.1 km stąd
  • Informacja turystyczna · 3 km stąd

© OpenStreetMap

Autobusy

Sprawdź trasę, rozkłady i połączenia transportu publicznego do Valle de las Navas:

Dojazd transportem publicznym (trasy i rozkłady)

Apteka i zdrowie

Consultorio Médico de Villaverde Peñahorada

Consultorio Médico de Rioseras

Consultorio Médico de Celada de la Torre

Tablica i wiadomości

Zaloguj się na swój profil, aby publikować. Publikowanie na tablicach jest bezpłatne.

Na tej tablicy jest jeszcze cicho.

Tablica miejscowości Valle de las Navas →

Nekrologi

W miejscowości Valle de las Navas nie ma teraz opublikowanych nekrologów.

✝ Opublikuj nekrolog Nekrologi z prowincji Burgos →

Pamięci

W Valle de las Navas nie ma jeszcze żadnego wspomnienia.

🕊️ Zadedykuj wspomnienie Pamięci · Burgos →

Filmy

Poznaj Valle de las Navas na wideo:

Zobacz filmy o Valle de las Navas na YouTube

Udostępnij tę stronę: WhatsApp