Ciudades y Pueblos

Pobra do Caramiñal, A

A Coruña · Galicia

Tablica miejscowości Pobra do Caramiñal, A Tablica miejscowości A Coruña 🤍 Zapisz w mojej wycieczce WhatsApp 🖨️ Plakat z kodem QR

Puebla del Caramiñal​​​ (en gallego, y oficialmente desde 1994, A Pobra do Caramiñal)​ es un municipio y una localidad situada al suroeste de la provincia de La Coruña (Galicia, España), en la comarca del Barbanza.

Sekcje, które ratusz premium może edytować · Stałe sekcje przewodnika

Pochodzenie

W tej sekcji nie ma jeszcze informacji. Profil miejscowości może ją uzupełnić z panelu.

Historia

Puebla del Caramiñal​​​ (en gallego, y oficialmente desde 1994, A Pobra do Caramiñal)​ es un municipio y una localidad situada al suroeste de la provincia de La Coruña (Galicia, España), en la comarca del Barbanza.

Zabytki

W tej sekcji nie ma jeszcze informacji. Profil miejscowości może ją uzupełnić z panelu.

Co zwiedzić

W tej sekcji nie ma jeszcze informacji. Profil miejscowości może ją uzupełnić z panelu.

Galeria

Święta

Wrzesień 2026

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Fiesty w tym miesiącu

Reszta roku

  • Czerwiec: Entroido Quente (29)
  • Sierpień: Fiestas Mayores Virxe do Carme dos Pincheiros (14) · Carmen de los Pincheiros (20)

Kalendarz wydarzeń

Zobacz cały kalendarz wydarzeń →

Targowisko

Znajdź dzień i miejsce targu w okolicy:

Gastronomia

W tej sekcji nie ma jeszcze informacji. Profil miejscowości może ją uzupełnić z panelu.

Szlaki i piesze wędrówki

W tej sekcji nie ma jeszcze informacji. Profil miejscowości może ją uzupełnić z panelu.

Usługi

Masz firmę w Pobra do Caramiñal, A? Ogłoś ją za darmo i przejdź na premium, kiedy zechcesz. Opublikuj moją firmę za darmo

Znane postacie

Jota Peleteiro Ramallo, futbolista español

Lidia Parada Santos, atleta española

Victoriano García Martí, escritor español (1881-1966)

Carlos Montenegro

Ramona Maneiro Castro, activista española por la muerte digna

Ana Isabel Boullón Agrelo, lingüista española

Abelardo Moure

Antonio Pérez Gómez, político

Ratusz

Alcaldía: José Carlos Vidal Suárez

Web oficial: http://www.apobra.com/

Ratusz miejscowości Pobra do Caramiñal, A

Alcaldía: José Carlos Vidal Suárez Web oficial: http://www.apobra.com/

Tutaj profil Twojego ratusza lub adres Twojej strony. Jesteś z ratusza? Przejdź na premium, aby uzupełnić swój profil i edytować treści swojej miejscowości. hola@ciudadesypueblos.es

Jak dojechać

  • 🚗 55 km od Vigo (około 39 min samochodem)
  • 🚗 121 km od Coruña, A (około 85 min samochodem)

🧭 Podróż po wsiach Hiszpanii: praktyczny przewodnik — Godziny otwarcia, transport, pieniądze i zwyczaje, zanim wyruszysz w drogę.

  • ✈️ 60 km od lotniska Vigo (około 42 min samochodem)
  • ✈️ 67 km od lotniska Santiago de Compostela (około 47 min samochodem)

Dojazd samochodem (Google Maps)

Praktyczne informacje

🅿️ Gdzie zaparkować

  • Gdzie zaparkować · 0.2 km stąd
  • Gdzie zaparkować · 0.2 km stąd
  • Gdzie zaparkować · 0.3 km stąd

🏧 Najbliższy bankomat

  • SabadellGallego · 6.5 km stąd
  • Abanca · 6.6 km stąd
  • BBVA · 6.6 km stąd

⛽ Najbliższa stacja benzynowa

  • Repsol · 0.8 km stąd
  • Estación de Servizo Avia A Pobra do Caramiñal · 1 km stąd
  • Repsol · 2.6 km stąd

ℹ️ Informacja turystyczna

  • Camiño a Santiago desde O Barbanza "A Orixe" · 0.4 km stąd

🔭 Punkty widokowe

  • Punkty widokowe · 0.5 km stąd
  • Miradoiro do Castelo · 3.1 km stąd
  • Miradoiro da Curota · 3.5 km stąd

🏖️ Gdzie się kąpać

  • Praia do Areal · 0 km stąd
  • Praia de Santo Antonio · 0.6 km stąd
  • Praia da Furna · 1.1 km stąd

© OpenStreetMap

Autobusy

Sprawdź trasę, rozkłady i połączenia transportu publicznego do Pobra do Caramiñal, A:

Dojazd transportem publicznym (trasy i rozkłady)

Apteka i zdrowie

Znajdź najbliższą aptekę i ośrodek zdrowia, z adresem i dojazdem:

Tablica i wiadomości

Zaloguj się na swój profil, aby publikować. Publikowanie na tablicach jest bezpłatne.

Na tej tablicy jest jeszcze cicho.

Tablica miejscowości Pobra do Caramiñal, A →

Nekrologi

W miejscowości Pobra do Caramiñal, A nie ma teraz opublikowanych nekrologów.

✝ Opublikuj nekrolog Nekrologi z prowincji A Coruña →

Pamięci

W Pobra do Caramiñal, A nie ma jeszcze żadnego wspomnienia.

🕊️ Zadedykuj wspomnienie Pamięci · A Coruña →

Filmy

Poznaj Pobra do Caramiñal, A na wideo:

Zobacz filmy o Pobra do Caramiñal, A na YouTube

Udostępnij tę stronę: WhatsApp