Ciudades y Pueblos

Dios le Guarde

Salamanca · Castilla y León

Tablica miejscowości Dios le Guarde Tablica miejscowości Salamanca 🤍 Zapisz w mojej wycieczce WhatsApp 🖨️ Plakat z kodem QR

Dios le Guarde es un municipio y localidad española de la provincia de Salamanca, en la comunidad autónoma de Castilla y León. Se integra dentro de la comarca de Ciudad Rodrigo y la subcomarca del Campo de Yeltes, que forma parte de la inmensa llanura del Campo Charro.​

Sekcje, które ratusz premium może edytować · Stałe sekcje przewodnika

Pochodzenie

W tej sekcji nie ma jeszcze informacji. Profil miejscowości może ją uzupełnić z panelu.

Historia

Su término municipal está formado por un solo núcleo de población, ocupa una superficie total de 16,34 km² y según los datos demográficos recogidos en el padrón municipal elaborado por el INE en el año 2025, cuenta con una población de 116 habitantes.

Zabytki

W tej sekcji nie ma jeszcze informacji. Profil miejscowości może ją uzupełnić z panelu.

Co zwiedzić

W tej sekcji nie ma jeszcze informacji. Profil miejscowości może ją uzupełnić z panelu.

Galeria

Święta

Wrzesień 2026

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Fiesty w tym miesiącu

  • Brak fiest zarejestrowanych w tym miesiącu.

Kalendarz wydarzeń

Zobacz cały kalendarz wydarzeń →

Targowisko

Znajdź dzień i miejsce targu w okolicy:

Gastronomia

W tej sekcji nie ma jeszcze informacji. Profil miejscowości może ją uzupełnić z panelu.

Szlaki i piesze wędrówki

Camino Torres - 01 Salamanca to Almeida (CT)

Usługi

Bar tapas

Bar La Parada

To Twoje? Przejdź na premium: pełna wizytówka, większa widoczność i do 6 zdjęć. Zobacz członkostwo

Masz firmę w Dios le Guarde? Ogłoś ją za darmo i przejdź na premium, kiedy zechcesz. Opublikuj moją firmę za darmo

Znane postacie

W tej sekcji nie ma jeszcze informacji. Profil miejscowości może ją uzupełnić z panelu.

Ratusz

Alcaldía: Luis Sánchez García

Ratusz miejscowości Dios le Guarde

Alcaldía: Luis Sánchez García

Tutaj profil Twojego ratusza lub adres Twojej strony. Jesteś z ratusza? Przejdź na premium, aby uzupełnić swój profil i edytować treści swojej miejscowości. hola@ciudadesypueblos.es

Jak dojechać

  • 🚗 82 km od Salamanca (około 58 min samochodem)
  • 🚗 217 km od Valladolid (około 153 min samochodem)
  • 🚗 255 km od Badajoz (około 180 min samochodem)

🧭 Podróż po wsiach Hiszpanii: praktyczny przewodnik — Godziny otwarcia, transport, pieniądze i zwyczaje, zanim wyruszysz w drogę.

  • ✈️ 96 km od lotniska Salamanca (około 68 min samochodem)
  • ✈️ 213 km od lotniska Valladolid (około 150 min samochodem)

Dojazd samochodem (Google Maps)

Praktyczne informacje

⛽ Najbliższa stacja benzynowa

  • Repsol · 9.9 km stąd

© OpenStreetMap

Autobusy

Sprawdź trasę, rozkłady i połączenia transportu publicznego do Dios le Guarde:

Dojazd transportem publicznym (trasy i rozkłady)

Apteka i zdrowie

Consultorio Médico de Dios le Guarde

Tablica i wiadomości

Zaloguj się na swój profil, aby publikować. Publikowanie na tablicach jest bezpłatne.

Na tej tablicy jest jeszcze cicho.

Tablica miejscowości Dios le Guarde →

Nekrologi

W miejscowości Dios le Guarde nie ma teraz opublikowanych nekrologów.

✝ Opublikuj nekrolog Nekrologi z prowincji Salamanca →

Pamięci

W Dios le Guarde nie ma jeszcze żadnego wspomnienia.

🕊️ Zadedykuj wspomnienie Pamięci · Salamanca →

Filmy

Poznaj Dios le Guarde na wideo:

Zobacz filmy o Dios le Guarde na YouTube

Udostępnij tę stronę: WhatsApp