Ciudades y Pueblos

Granja d'Escarp, La

Lleida · Cataluña

Prikbord van Granja d'Escarp, La Prikbord van Lleida 🤍 Opslaan in mijn uitje WhatsApp 🖨️ Poster met QR-code

Granja de Escarpe​ (oficialmente en catalán: la Granja d'Escarp) es un municipio de España perteneciente a la provincia de Lérida, en la comunidad autónoma de Cataluña. Tiene una población de 994 habitantes (INE 2025).

Secties die het premium gemeentehuis kan bewerken · Vaste secties van de gids

Oorsprong

Er is nog geen informatie in deze sectie. Het profiel van het dorp kan die via het beheerpaneel aanvullen.

Geschiedenis

Granja de Escarpe​ (oficialmente en catalán: la Granja d'Escarp) es un municipio de España perteneciente a la provincia de Lérida, en la comunidad autónoma de Cataluña. Tiene una población de 994 habitantes (INE 2025).

Monumenten

Er is nog geen informatie in deze sectie. Het profiel van het dorp kan die via het beheerpaneel aanvullen.

Wat te bezoeken

Er is nog geen informatie in deze sectie. Het profiel van het dorp kan die via het beheerpaneel aanvullen.

Galerij

Feesten

September 2026

ma di wo do vr za zo 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Feesten deze maand

  • Geen feesten geregistreerd deze maand.

Agenda

Bekijk de hele agenda →

Markt

Mercadillo semanal: Sábado, de 09:00 a 15:00 · Carrer de Sant Sebastià

Gastronomie

Er is nog geen informatie in deze sectie. Het profiel van het dorp kan die via het beheerpaneel aanvullen.

Routes en wandelen

Contrastes del Bajo Cinca (GR 261)

De l'Aiguabarreig a Montmaneu (542 km)

Diensten

Heb je een bedrijf in Granja d'Escarp, La? Zet het gratis online en word premium wanneer je maar wilt. Mijn bedrijf gratis publiceren

Beroemde personen

Ferran Sáez Mateu, Escritor y profesor universitario

Anna Sàez Mateu

Gemeentehuis

Alcaldía: Manel Josep Solé Agusti

Web oficial: http://granjaescarp.ddl.net

Gemeentehuis van Granja d'Escarp, La

Alcaldía: Manel Josep Solé Agusti Web oficial: http://granjaescarp.ddl.net

Hier het profiel van je gemeentehuis of het adres van je website. Werk je bij het gemeentehuis? Word premium om je profiel aan te vullen en de inhoud van je dorp te bewerken. hola@ciudadesypueblos.es

Hoe kom je er

  • 🚗 Op 40 km van Lleida (ongeveer 28 min met de auto)
  • 🚗 Op 133 km van Zaragoza (ongeveer 94 min met de auto)
  • 🚗 Op 174 km van Terrassa (ongeveer 123 min met de auto)

🧭 Reizen door de dorpen van Spanje: praktische gids — Openingstijden, vervoer, geld en gewoonten, voordat je op reis gaat.

  • ✈️ Op 47 km van de luchthaven van Lleida-Alguaire (ongeveer 33 min met de auto)
  • ✈️ Op 93 km van de luchthaven van Reus (ongeveer 66 min met de auto)

Route met de auto (Google Maps)

Praktische informatie

🅿️ Waar parkeren

  • Waar parkeren · op 0.1 km
  • Waar parkeren · op 0.2 km
  • Plaça de Santa Bàrbara · op 0.2 km

🏧 Dichtstbijzijnde geldautomaat

  • Caixabank · op 0.1 km
  • Ibercaja · op 6.5 km
  • Caixabank · op 6.5 km

⛽ Dichtstbijzijnde tankstation

  • Estación de Servicio Repsol San Javier · op 1.7 km
  • Repsol · op 8 km
  • MONTLLOBE, S.A. · op 8 km

ℹ️ Toeristenbureau

  • Toeristenbureau · op 0.9 km
  • Toeristenbureau · op 0.9 km

🏖️ Waar kun je zwemmen

  • Piscina Municipal · op 6 km

© OpenStreetMap

Bussen

Bekijk de route, tijden en combinaties van het openbaar vervoer naar Granja d'Escarp, La:

Komen met het openbaar vervoer (routes en tijden)

Apotheek en gezondheid

Vind de dichtstbijzijnde apotheek en het gezondheidscentrum, met adres en hoe je er komt:

Prikbord en nieuws

Log in met je profiel om te publiceren. Berichten plaatsen op de prikborden is gratis.

Dit prikbord is nog rustig.

Prikbord van Granja d'Escarp, La →

Overlijdensberichten

Er zijn op dit moment geen overlijdensberichten in Granja d'Escarp, La.

✝ Een overlijdensbericht plaatsen Overlijdensberichten van Lleida →

In herinnering

Er is nog geen enkele herdenking in Granja d'Escarp, La.

🕊️ Een herdenking opdragen In herinnering · Lleida →

Video's

Ontdek Granja d'Escarp, La in video:

Bekijk video's van Granja d'Escarp, La op YouTube

Deel deze pagina: WhatsApp