Poveda de las Cintas
Salamanca · Castilla y León
Poveda de las Cintas es un municipio y localidad española de la provincia de Salamanca, en la comunidad autónoma de Castilla y León. Se integra dentro de la comarca de la Tierra de Peñaranda y la subcomarca de Las Guareñas. Pertenece al partido judicial de Peñaranda.
Sadaļas, kuras var rediģēt premium pašvaldība · Ceļveža pastāvīgās sadaļas
Izcelsme
Šajā sadaļā vēl nav informācijas. Ciema profils to var papildināt no vadības paneļa.
Vēsture
Su término municipal está formado por un solo núcleo de población, ocupa una superficie total de 23,74 km² y según los datos demográficos recogidos en el padrón municipal elaborado por el INE en el año 2025, cuenta con una población de 197 habitantes.
Pieminekļi
Iglesia de Nuestra Señora del Rosario.
Ko apmeklēt
Šajā sadaļā vēl nav informācijas. Ciema profils to var papildināt no vadības paneļa.
Galerija
Svētki
Septembris 2026
Šī mēneša svētki
- Šomēnes nav reģistrētu svētku.
Atlikušais gads
- Augusts: Nuestra Señora del Castillo (5)
Pasākumu kalendārs
Tirdziņš
Atrodiet apkārtnes tirgus dienu un vietu:
Gastronomija
Šajā sadaļā vēl nav informācijas. Ciema profils to var papildināt no vadības paneļa.
Maršruti un pārgājieni
Šajā sadaļā vēl nav informācijas. Ciema profils to var papildināt no vadības paneļa.
Pakalpojumi
Vai jums ir bizness ciemā Poveda de las Cintas? Publicējiet to bez maksas un kļūstiet premium, kad vien vēlaties. Publicēt manu uzņēmumu bez maksas
Ievērojamas personības
Šajā sadaļā vēl nav informācijas. Ciema profils to var papildināt no vadības paneļa.
Pašvaldība
Alcaldía: Ángel Luis Martín Benito
Web oficial: https://povedadelascintas.es/
Poveda de las Cintas pašvaldība
Alcaldía: Ángel Luis Martín Benito Web oficial: https://povedadelascintas.es/
Šeit jūsu pašvaldības apraksts vai jūsu vietnes adrese. Vai esat no pašvaldības? Kļūstiet premium, lai aizpildītu savu aprakstu un rediģētu sava ciema saturu. hola@ciudadesypueblos.es
Kā nokļūt
- 🚗 44 km no Salamanca (apmēram 31 min ar automašīnu)
- 🚗 101 km no Valladolid (apmēram 71 min ar automašīnu)
- 🚗 178 km no Móstoles (apmēram 126 min ar automašīnu)
🧭 Ceļojums pa Spānijas ciemiem: praktiskais ceļvedis — Darba laiki, transports, nauda un paražas — pirms dodies ceļā.
- ✈️ 28 km no Salamanca lidostas (aptuveni 20 min ar auto)
- ✈️ 101 km no Valladolid lidostas (aptuveni 71 min ar auto)
Praktiska informācija
⛽ Tuvākā degvielas uzpildes stacija
- Gasolinera Villaflores · 4.9 km attālumā
- La Cantalpinesa · 5.2 km attālumā
- Aranpino · 7.6 km attālumā
Autobusi
Apskatiet maršrutu, sarakstus un sabiedriskā transporta savienojumus līdz Poveda de las Cintas:
Aptieka un veselība
Atrodiet tuvāko aptieku un veselības centru ar adresi un norādēm, kā nokļūt:
Siena un ziņas
Pieslēdzies ar savu profilu lai publicētu. Publicēšana sienās ir bez maksas.
Šī siena vēl ir klusa.
Nekrologi
Šobrīd ciematā Poveda de las Cintas nav publicētu nekrologu.
Piemiņai
Ciemā Poveda de las Cintas vēl nav neviena piemiņas ieraksta.
Video
Iepazīstiet Poveda de las Cintas video: