Ciudades y Pueblos

Hoya, La

Salamanca · Castilla y León

Hoya, La siena Salamanca siena 🤍 Saglabāt manā izbraucienā WhatsApp 🖨️ Plakāts ar QR kodu

La Hoya es un municipio y localidad española de la provincia de Salamanca, en la comunidad autónoma de Castilla y León. Se integra dentro de la comarca de la Sierra de Béjar. Pertenece al partido judicial de Béjar y a la Mancomunidad Ruta de la Plata.

Sadaļas, kuras var rediģēt premium pašvaldība · Ceļveža pastāvīgās sadaļas

Izcelsme

Šajā sadaļā vēl nav informācijas. Ciema profils to var papildināt no vadības paneļa.

Vēsture

Su término municipal está formado por un solo núcleo de población, ocupa una superficie total de 8,67 km² y según los datos demográficos recogidos en el padrón municipal elaborado por el INE en el año 2025, cuenta con una población de 32 habitantes.

Situado a 1242 metros de altitud sobre el nivel del mar, se erige como el municipio más alto de la provincia de Salamanca.

Pieminekļi

Šajā sadaļā vēl nav informācijas. Ciema profils to var papildināt no vadības paneļa.

Ko apmeklēt

Šajā sadaļā vēl nav informācijas. Ciema profils to var papildināt no vadības paneļa.

Galerija

Svētki

Septembris 2026

P. O. T. C. Pk. S. Sv. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Šī mēneša svētki

  • Šomēnes nav reģistrētu svētku.

Pasākumu kalendārs

Skatīt visu pasākumu kalendāru →

Tirdziņš

Atrodiet apkārtnes tirgus dienu un vietu:

Gastronomija

Šajā sadaļā vēl nav informācijas. Ciema profils to var papildināt no vadības paneļa.

Maršruti un pārgājieni

Šajā sadaļā vēl nav informācijas. Ciema profils to var papildināt no vadības paneļa.

Pakalpojumi

Lauku māja

C.R. la Fuente de la Covatilla

Vai tas ir jūsu? Kļūstiet premium: pilns apraksts, lielāka redzamība un līdz 6 fotogrāfijām. Skatīt abonementu

Lauku māja

C.R. la Majada de la Covatilla

Vai tas ir jūsu? Kļūstiet premium: pilns apraksts, lielāka redzamība un līdz 6 fotogrāfijām. Skatīt abonementu

Lauku māja

Casa rural cerca de la Covatilla

Vai tas ir jūsu? Kļūstiet premium: pilns apraksts, lielāka redzamība un līdz 6 fotogrāfijām. Skatīt abonementu

Lauku māja

CR la Covatilla III

Vai tas ir jūsu? Kļūstiet premium: pilns apraksts, lielāka redzamība un līdz 6 fotogrāfijām. Skatīt abonementu

Lauku māja

C.R. el Henar de la Covatilla

Vai tas ir jūsu? Kļūstiet premium: pilns apraksts, lielāka redzamība un līdz 6 fotogrāfijām. Skatīt abonementu

Lauku māja

el Rincón de Graci

Vai tas ir jūsu? Kļūstiet premium: pilns apraksts, lielāka redzamība un līdz 6 fotogrāfijām. Skatīt abonementu

Lauku māja

José García Martín

Vai tas ir jūsu? Kļūstiet premium: pilns apraksts, lielāka redzamība un līdz 6 fotogrāfijām. Skatīt abonementu

Lauku māja

C.R. el Refugio de la Covatilla

Vai tas ir jūsu? Kļūstiet premium: pilns apraksts, lielāka redzamība un līdz 6 fotogrāfijām. Skatīt abonementu

Lauku māja

C.R. el Balcón del Pueblo

Vai tas ir jūsu? Kļūstiet premium: pilns apraksts, lielāka redzamība un līdz 6 fotogrāfijām. Skatīt abonementu

Tapas bārs

Bar la Covatilla

Vai tas ir jūsu? Kļūstiet premium: pilns apraksts, lielāka redzamība un līdz 6 fotogrāfijām. Skatīt abonementu

Vai jums ir bizness ciemā Hoya, La? Publicējiet to bez maksas un kļūstiet premium, kad vien vēlaties. Publicēt manu uzņēmumu bez maksas

Ievērojamas personības

Šajā sadaļā vēl nav informācijas. Ciema profils to var papildināt no vadības paneļa.

Pašvaldība

Alcaldía: Pedro Martin Ramos

Hoya, La pašvaldība

Alcaldía: Pedro Martin Ramos

Šeit jūsu pašvaldības apraksts vai jūsu vietnes adrese. Vai esat no pašvaldības? Kļūstiet premium, lai aizpildītu savu aprakstu un rediģētu sava ciema saturu. hola@ciudadesypueblos.es

Kā nokļūt

  • 🚗 78 km no Salamanca (apmēram 55 min ar automašīnu)
  • 🚗 194 km no Móstoles (apmēram 137 min ar automašīnu)
  • 🚗 198 km no Alcorcón (apmēram 140 min ar automašīnu)

🧭 Ceļojums pa Spānijas ciemiem: praktiskais ceļvedis — Darba laiki, transports, nauda un paražas — pirms dodies ceļā.

  • ✈️ 79 km no Salamanca lidostas (aptuveni 56 min ar auto)
  • ✈️ 201 km no Valladolid lidostas (aptuveni 142 min ar auto)

Kā nokļūt ar auto (Google Maps)

Praktiska informācija

🏧 Tuvākais bankomāts

  • Caja Rural de Salamanca · 4.6 km attālumā
  • Unicaja Banco · 5.4 km attālumā
  • Caja Rural · 5.7 km attālumā

⛽ Tuvākā degvielas uzpildes stacija

  • Repsol · 4.8 km attālumā
  • Repsol · 5.9 km attālumā
  • Estación de Servicio Bejaroil · 7.1 km attālumā

ℹ️ Tūrisma informācijas centrs

  • Tūrisma informācijas centrs · 0.1 km attālumā

🔭 Skatu punkti

  • Mirador de la Valiendre · 4.4 km attālumā

© OpenStreetMap

Autobusi

Apskatiet maršrutu, sarakstus un sabiedriskā transporta savienojumus līdz Hoya, La:

Nokļūšana ar sabiedrisko transportu (maršruti un saraksti)

Aptieka un veselība

Atrodiet tuvāko aptieku un veselības centru ar adresi un norādēm, kā nokļūt:

Siena un ziņas

Pieslēdzies ar savu profilu lai publicētu. Publicēšana sienās ir bez maksas.

Šī siena vēl ir klusa.

Hoya, La siena →

Nekrologi

Šobrīd ciematā Hoya, La nav publicētu nekrologu.

✝ Publicēt nekrologu Salamanca nekrologi →

Piemiņai

Ciemā Hoya, La vēl nav neviena piemiņas ieraksta.

🕊️ Veltīt piemiņas ierakstu Piemiņai · Salamanca →

Video

Iepazīstiet Hoya, La video:

Skatīt Hoya, La video YouTube

Dalies ar šo lapu: WhatsApp