Villota del Páramo
Palencia · Castilla y León
Villota del Páramo es un municipio y localidad española en la Provincia de Palencia comunidad autónoma de Castilla y León. Enclavado en la comarca natural Vega-Valdavia, con centro en Saldaña.
Skyriai, kuriuos gali redaguoti premium rotušė · Nuolatiniai gido skyriai
Kilmė
Šioje skiltyje informacijos dar nėra. Kaimo profilis gali ją užpildyti valdymo skydelyje.
Istorija
Villota del Páramo es un municipio y localidad española en la Provincia de Palencia comunidad autónoma de Castilla y León. Enclavado en la comarca natural Vega-Valdavia, con centro en Saldaña.
Paminklai
Šioje skiltyje informacijos dar nėra. Kaimo profilis gali ją užpildyti valdymo skydelyje.
Ką aplankyti
Šioje skiltyje informacijos dar nėra. Kaimo profilis gali ją užpildyti valdymo skydelyje.
Galerija
Šventės
Rugsėjis 2026
Šio mėnesio šventės
- Šį mėnesį neužregistruota jokių švenčių.
Renginių kalendorius
Turgus
Suraskite vietovės turgaus dieną ir vietą:
Gastronomija
Šioje skiltyje informacijos dar nėra. Kaimo profilis gali ją užpildyti valdymo skydelyje.
Maršrutai ir žygiai
Šioje skiltyje informacijos dar nėra. Kaimo profilis gali ją užpildyti valdymo skydelyje.
Paslaugos
Tapas baras
Teleclub
Tai jūsų? Tapkite premium: pilnas aprašas, daugiau matomumo ir iki 6 nuotraukų. Žiūrėti narystę
Turite verslą kaime Villota del Páramo? Skelbkite nemokamai, o premium tapkite kada panorėję. Paskelbti mano verslą nemokamai
Žymūs žmonės
Šioje skiltyje informacijos dar nėra. Kaimo profilis gali ją užpildyti valdymo skydelyje.
Rotušė
Web oficial: http://villotadelparamo.dip-palencia.es
Villota del Páramo rotušė
Web oficial: http://villotadelparamo.dip-palencia.es
Čia jūsų rotušės aprašas arba jūsų svetainės adresas. Ar esate iš rotušės? Tapkite premium, kad užpildytumėte savo aprašą ir galėtumėte redaguoti savo kaimo turinį. hola@ciudadesypueblos.es
Kaip atvykti
- 🚗 81 km nuo Palencia (apie 57 min automobiliu)
- 🚗 121 km nuo Burgos (apie 85 min automobiliu)
- 🚗 126 km nuo Valladolid (apie 89 min automobiliu)
🧭 Kelionė po Ispanijos kaimus: praktinis vadovas — Darbo laikas, transportas, pinigai ir papročiai – prieš išvykstant.
- ✈️ 83 km nuo León oro uosto (apie 59 min automobiliu)
- ✈️ 118 km nuo Valladolid oro uosto (apie 83 min automobiliu)
Praktinė informacija
🏧 Artimiausias bankomatas
- Cajaviva Caja Rural Saldaña · už 9.6 km
- Caixabank · už 9.7 km
- Artimiausias bankomatas · už 9.7 km
⛽ Artimiausia degalinė
- Estacion de Servicio AVIA · už 9.8 km
- Estacion de servicio Hermanos Rios · už 9.9 km
Autobusai
Peržiūrėkite maršrutą, tvarkaraščius ir viešojo transporto jungtis iki Villota del Páramo:
Vaistinė ir sveikata
Raskite artimiausią vaistinę ir sveikatos centrą su adresu ir informacija, kaip atvykti:
Siena ir naujienos
Prisijunk su savo profiliu kad galėtum skelbti. Skelbti sienose nemokama.
Ši siena kol kas rami.
Nekrologai
Šiuo metu Villota del Páramo miestelyje paskelbtų nekrologų nėra.
Atminimui
Miestelyje Villota del Páramo dar nėra nė vieno atminimo įrašo.
Vaizdo įrašai
Atraskite Villota del Páramo vaizdo įraše: