Ciudades y Pueblos

Pobla de Montornès, La

Tarragona · Cataluña

Pobla de Montornès, La siena Tarragona siena 🤍 Išsaugoti į mano išvyką WhatsApp 🖨️ Plakatas su QR kodu

Puebla de Montornés​ o Pobla de Montornés​​ (oficialmente en catalán: La Pobla de Montornès) es un municipio de España en la comarca catalana del Tarragonés, provincia de Tarragona. Tiena una población de 3440 habitantes (INE 2025).

Skyriai, kuriuos gali redaguoti premium rotušė · Nuolatiniai gido skyriai

Kilmė

Šioje skiltyje informacijos dar nėra. Kaimo profilis gali ją užpildyti valdymo skydelyje.

Istorija

Puebla de Montornés​ o Pobla de Montornés​​ (oficialmente en catalán: La Pobla de Montornès) es un municipio de España en la comarca catalana del Tarragonés, provincia de Tarragona. Tiena una población de 3440 habitantes (INE 2025).

Paminklai

Šioje skiltyje informacijos dar nėra. Kaimo profilis gali ją užpildyti valdymo skydelyje.

Ką aplankyti

Šioje skiltyje informacijos dar nėra. Kaimo profilis gali ją užpildyti valdymo skydelyje.

Galerija

Šventės

Rugsėjis 2026

pi an tr ke pe še se 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Šio mėnesio šventės

  • Šį mėnesį neužregistruota jokių švenčių.

Renginių kalendorius

Žiūrėti visą renginių kalendorių →

Turgus

Mercadillo semanal: Sábado, de 09:00 a 15:00 · Passeig de l'Estació, 2

Gastronomija

Šioje skiltyje informacijos dar nėra. Kaimo profilis gali ją užpildyti valdymo skydelyje.

Maršrutai ir žygiai

Šioje skiltyje informacijos dar nėra. Kaimo profilis gali ją užpildyti valdymo skydelyje.

Paslaugos

Turite verslą kaime Pobla de Montornès, La? Skelbkite nemokamai, o premium tapkite kada panorėję. Paskelbti mano verslą nemokamai

Žymūs žmonės

Pere Gibert, futbolista español

Rotušė

Alcaldía: Francesc Larios i Mercadé

Web oficial: https://www.lapoblademontornes.cat

Pobla de Montornès, La rotušė

Alcaldía: Francesc Larios i Mercadé Web oficial: https://www.lapoblademontornes.cat

Čia jūsų rotušės aprašas arba jūsų svetainės adresas. Ar esate iš rotušės? Tapkite premium, kad užpildytumėte savo aprašą ir galėtumėte redaguoti savo kaimo turinį. hola@ciudadesypueblos.es

Kaip atvykti

  • 🚗 19 km nuo Tarragona (apie 13 min automobiliu)
  • 🚗 76 km nuo Hospitalet de Llobregat, L' (apie 54 min automobiliu)
  • 🚗 82 km nuo Terrassa (apie 58 min automobiliu)

🧭 Kelionė po Ispanijos kaimus: praktinis vadovas — Darbo laikas, transportas, pinigai ir papročiai – prieš išvykstant.

  • ✈️ 26 km nuo Reus oro uosto (apie 18 min automobiliu)
  • ✈️ 71 km nuo Barcelona-El Prat oro uosto (apie 50 min automobiliu)

Kaip atvykti automobiliu (Google Maps)

Praktinė informacija

🅿️ Kur pastatyti automobilį

  • Kur pastatyti automobilį · už 0.1 km
  • Kur pastatyti automobilį · už 0.2 km
  • Kur pastatyti automobilį · už 0.3 km

🏧 Artimiausias bankomatas

  • Caixabank · už 2.5 km
  • BBVA · už 2.5 km
  • Artimiausias bankomatas · už 3.9 km

⛽ Artimiausia degalinė

  • Moeve · už 3.5 km
  • Galp · už 3.5 km
  • Oil Prix · už 3.7 km

ℹ️ Turizmo informacijos centras

  • Plaça de la Bassa · už 0.2 km
  • Turizmo informacijos centras · už 0.4 km
  • Turizmo informacijos centras · už 0.7 km

🔭 Apžvalgos aikštelės

  • Apžvalgos aikštelės · už 2.6 km
  • Apžvalgos aikštelės · už 3.5 km
  • Mirador Pujol de la Morella · už 3.7 km

🏖️ Kur maudytis

  • Platja nudista · už 3.3 km
  • Platja dels Muntanyans · už 3.4 km
  • Piscina Municipal · už 3.5 km

© OpenStreetMap

Autobusai

Peržiūrėkite maršrutą, tvarkaraščius ir viešojo transporto jungtis iki Pobla de Montornès, La:

Atvykimas viešuoju transportu (maršrutai ir tvarkaraščiai)

Vaistinė ir sveikata

Raskite artimiausią vaistinę ir sveikatos centrą su adresu ir informacija, kaip atvykti:

Siena ir naujienos

Prisijunk su savo profiliu kad galėtum skelbti. Skelbti sienose nemokama.

Ši siena kol kas rami.

Pobla de Montornès, La siena →

Nekrologai

Šiuo metu Pobla de Montornès, La miestelyje paskelbtų nekrologų nėra.

✝ Paskelbti nekrologą Tarragona nekrologai →

Atminimui

Miestelyje Pobla de Montornès, La dar nėra nė vieno atminimo įrašo.

🕊️ Skirti atminimo įrašą Atminimui · Tarragona →

Vaizdo įrašai

Atraskite Pobla de Montornès, La vaizdo įraše:

Žiūrėti Pobla de Montornès, La vaizdo įrašus YouTube

Pasidalyk šiuo puslapiu: WhatsApp