Ciudades y Pueblos

Saucejo, El

Sevilla · Andalucía

Saucejo, El üzenőfala Sevilla üzenőfala 🤍 Mentés a kiruccanásomba WhatsApp 🖨️ Plakát QR-kóddal

El Saucejo es un municipio español de la provincia de Sevilla, Andalucía. En 2017 contaba con 4310 habitantes.​ Su extensión superficial es de 92 km² y tiene una densidad de 46,85 hab/km². Se encuentra situada a una altitud de 527 metros y a 108 kilómetros de la capital de provincia, Sevilla. El Saucejo está compuesto por 3 entidades de población, El Saucejo como núcleo principal, la aldea de Navarredonda a menos de 500 metros del núcleo principal y La Mezquitilla a 2 km de El Saucejo. Es localidad de paso del Camino de la Frontera hacia Santiago de Compostela. ​

Szakaszok, amelyeket a prémium községháza szerkeszthet · Az útikalauz állandó szakaszai

Eredet

Ebben a rovatban még nincs információ. A falu profilja a vezérlőpultról egészítheti ki.

Történelem

El Saucejo es un municipio español de la provincia de Sevilla, Andalucía. En 2017 contaba con 4310 habitantes.​ Su extensión superficial es de 92 km² y tiene una densidad de 46,85 hab/km². Se encuentra situada a una altitud de 527 metros y a 108 kilómetros de la capital de provincia, Sevilla. El Saucejo está compuesto por 3 entidades de población, El Saucejo como núcleo principal, la aldea de Navarredonda a menos de 500 metros del núcleo principal y La Mezquitilla a 2 km de El Saucejo. Es localidad de paso del Camino de la Frontera hacia Santiago de Compostela. ​

Műemlékek

Ebben a rovatban még nincs információ. A falu profilja a vezérlőpultról egészítheti ki.

Mit érdemes megnézni

Ebben a rovatban még nincs információ. A falu profilja a vezérlőpultról egészítheti ki.

Galéria

Ünnepek

Szeptember 2026

h k sze cs p sz v 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Ünnepek ebben a hónapban

  • Ebben a hónapban nincs bejegyzett ünnep.

Az év többi része

  • április: San Marcos (25)
  • Május: Romería de El Saucejo (1)
  • Augusztus: Feria de Agosto (6)
  • Október: Nuestra Señora del Rosario (5)

Eseménynaptár

Teljes eseménynaptár megtekintése →

Piac

Találd meg a környék piacának napját és helyét:

Gasztronómia

Ebben a rovatban még nincs információ. A falu profilja a vezérlőpultról egészítheti ki.

Útvonalak és túrázás

Ebben a rovatban még nincs információ. A falu profilja a vezérlőpultról egészítheti ki.

Szolgáltatások

Van vállalkozásod Saucejo, El településen? Hirdesd meg ingyen, és bármikor prémiumra válthatsz. Vállalkozásom ingyenes közzététele

Híres személyek

Daniel Sánchez Ayala, futbolista español

Fernando Zambrano, futbolista español

Julio Gracia, futbolista español

Antonio Yáñez-Barnuevo, militar español

Községháza

Alcaldía: Antonio Barroso Moreno

Web oficial: http://www.elsaucejo.es/

Saucejo, El községháza

Alcaldía: Antonio Barroso Moreno Web oficial: http://www.elsaucejo.es/

Itt a községházád adatlapja vagy a weboldalad címe. A községházán dolgozol? Válts prémiumra, hogy kitöltsd az adatlapodat és szerkeszthesd a falud tartalmát. hola@ciudadesypueblos.es

Megközelítés

  • 🚗 81 km-re Marbella városától (kb. 57 perc autóval)
  • 🚗 90 km-re Málaga városától (kb. 64 perc autóval)
  • 🚗 109 km-re Sevilla városától (kb. 77 perc autóval)

🧭 Utazás Spanyolország falvaiban: gyakorlati útikalauz — Nyitvatartás, közlekedés, pénz és szokások, mielőtt útnak indulsz.

  • ✈️ 86 km-re a(z) Málaga-Costa del Sol repülőtértől (autóval kb. 61 perc)
  • ✈️ 101 km-re a(z) Sevilla repülőtértől (autóval kb. 71 perc)

Útvonal autóval (Google Maps)

Hasznos tudnivalók

⛽ Legközelebbi benzinkút

  • El Saucejo · 0.6 km-re
  • Moeve · 0.9 km-re
  • SAN JUAN BAUTISTA S COOP AND · 7.2 km-re

© OpenStreetMap

Buszok

Nézd meg az útvonalat, a menetrendeket és a tömegközlekedési átszállásokat Saucejo, El településig:

Eljutás tömegközlekedéssel (útvonalak és menetrendek)

Gyógyszertár és egészség

Találd meg a legközelebbi gyógyszertárat és egészségügyi központot, címmel és útvonallal:

Üzenőfal és hírek

Jelentkezz be a profiloddal a közzétételhez. Az üzenőfalakon való közzététel ingyenes.

Ez az üzenőfal még csendes.

Saucejo, El üzenőfala →

Gyászjelentések

Jelenleg nincs közzétett gyászjelentés itt: Saucejo, El.

✝ Gyászjelentés közzététele Gyászjelentések – Sevilla →

Emlékezés

Még nincs megemlékezés itt: Saucejo, El.

🕊️ Megemlékezés ajánlása Emlékezés · Sevilla →

Videók

Fedezd fel Saucejo, El falut videón:

Saucejo, El videóinak megtekintése a YouTube-on

Oszd meg ezt az oldalt: WhatsApp