Ciudades y Pueblos

Buste, El

Zaragoza · Aragón

Buste, El üzenőfala Zaragoza üzenőfala 🤍 Mentés a kiruccanásomba WhatsApp 🖨️ Plakát QR-kóddal

El Buste es un municipio de España perteneciente a la provincia de Zaragoza, en la comunidad autónoma de Aragón. Ubicado en la situado en la comarca de Tarazona y el Moncayo, tiene una población de 60 habitantes (INE 2025).

Szakaszok, amelyeket a prémium községháza szerkeszthet · Az útikalauz állandó szakaszai

Eredet

Ebben a rovatban még nincs információ. A falu profilja a vezérlőpultról egészítheti ki.

Történelem

El Buste es un municipio de España perteneciente a la provincia de Zaragoza, en la comunidad autónoma de Aragón. Ubicado en la situado en la comarca de Tarazona y el Moncayo, tiene una población de 60 habitantes (INE 2025).

Műemlékek

Ebben a rovatban még nincs információ. A falu profilja a vezérlőpultról egészítheti ki.

Mit érdemes megnézni

Ebben a rovatban még nincs információ. A falu profilja a vezérlőpultról egészítheti ki.

Galéria

Ünnepek

Szeptember 2026

h k sze cs p sz v 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Ünnepek ebben a hónapban

  • Ebben a hónapban nincs bejegyzett ünnep.

Eseménynaptár

Teljes eseménynaptár megtekintése →

Piac

Találd meg a környék piacának napját és helyét:

Gasztronómia

Ebben a rovatban még nincs információ. A falu profilja a vezérlőpultról egészítheti ki.

Útvonalak és túrázás

Camino Jacobeo Castellano-Aragonés: Borja-Tarazona

Szolgáltatások

Van vállalkozásod Buste, El településen? Hirdesd meg ingyen, és bármikor prémiumra válthatsz. Vállalkozásom ingyenes közzététele

Híres személyek

Sotero Sanz Villalba, nuncio apostólico español

Gregorio Modrego, obispo y político español

Községháza

Alcaldía: Joaquín Pedro Gil Barceló

Buste, El községháza

Alcaldía: Joaquín Pedro Gil Barceló

Itt a községházád adatlapja vagy a weboldalad címe. A községházán dolgozol? Válts prémiumra, hogy kitöltsd az adatlapodat és szerkeszthesd a falud tartalmát. hola@ciudadesypueblos.es

Megközelítés

  • 🚗 81 km-re Zaragoza városától (kb. 57 perc autóval)
  • 🚗 119 km-re Logroño városától (kb. 84 perc autóval)

🧭 Utazás Spanyolország falvaiban: gyakorlati útikalauz — Nyitvatartás, közlekedés, pénz és szokások, mielőtt útnak indulsz.

  • ✈️ 66 km-re a(z) Zaragoza repülőtértől (autóval kb. 47 perc)
  • ✈️ 109 km-re a(z) Logroño-Agoncillo repülőtértől (autóval kb. 77 perc)

Útvonal autóval (Google Maps)

Hasznos tudnivalók

🏧 Legközelebbi bankautomata

  • Ibercaja · 10 km-re

⛽ Legközelebbi benzinkút

  • Cooperativa San Atilano · 0.1 km-re
  • Legközelebbi benzinkút · 7.4 km-re
  • Estación de Servicio Cooperativa de Borja · 8.7 km-re

🔭 Kilátópontok

  • Kilátópontok · 0.9 km-re

🏖️ Hol lehet fürdeni

  • Piscina municipal · 0.2 km-re

© OpenStreetMap

Buszok

Nézd meg az útvonalat, a menetrendeket és a tömegközlekedési átszállásokat Buste, El településig:

Eljutás tömegközlekedéssel (útvonalak és menetrendek)

Gyógyszertár és egészség

Találd meg a legközelebbi gyógyszertárat és egészségügyi központot, címmel és útvonallal:

Üzenőfal és hírek

Jelentkezz be a profiloddal a közzétételhez. Az üzenőfalakon való közzététel ingyenes.

Ez az üzenőfal még csendes.

Buste, El üzenőfala →

Gyászjelentések

Jelenleg nincs közzétett gyászjelentés itt: Buste, El.

✝ Gyászjelentés közzététele Gyászjelentések – Zaragoza →

Emlékezés

Még nincs megemlékezés itt: Buste, El.

🕊️ Megemlékezés ajánlása Emlékezés · Zaragoza →

Videók

Fedezd fel Buste, El falut videón:

Buste, El videóinak megtekintése a YouTube-on

Oszd meg ezt az oldalt: WhatsApp