Ciudades y Pueblos

Artesa de Lleida

Lleida · Cataluña

Artesa de Lleida üzenőfala Lleida üzenőfala 🤍 Mentés a kiruccanásomba WhatsApp 🖨️ Plakát QR-kóddal

Artesa de Lérida,​​ conocido hasta 1860 como Artesa (oficialmente en catalán: Artesa de Lleida),​ es un municipio de la comarca del Segriá, en la provincia de Lérida, España. Está situado al sureste de la capital comarcal.

Szakaszok, amelyeket a prémium községháza szerkeszthet · Az útikalauz állandó szakaszai

Eredet

Ebben a rovatban még nincs információ. A falu profilja a vezérlőpultról egészítheti ki.

Történelem

Artesa de Lérida,​​ conocido hasta 1860 como Artesa (oficialmente en catalán: Artesa de Lleida),​ es un municipio de la comarca del Segriá, en la provincia de Lérida, España. Está situado al sureste de la capital comarcal.

Műemlékek

Ebben a rovatban még nincs információ. A falu profilja a vezérlőpultról egészítheti ki.

Mit érdemes megnézni

Ebben a rovatban még nincs információ. A falu profilja a vezérlőpultról egészítheti ki.

Galéria

Ünnepek

Szeptember 2026

h k sze cs p sz v 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Ünnepek ebben a hónapban

  • Ebben a hónapban nincs bejegyzett ünnep.

Eseménynaptár

Teljes eseménynaptár megtekintése →

Piac

Mercadillo semanal: Viernes, de 09:00 a 15:00 · Plaça Major

Gasztronómia

Ebben a rovatban még nincs információ. A falu profilja a vezérlőpultról egészítheti ki.

Útvonalak és túrázás

Camí de Sant Jaume de Tarragona a Lleida - Etapa 7

Szolgáltatások

Van vállalkozásod Artesa de Lleida településen? Hirdesd meg ingyen, és bármikor prémiumra válthatsz. Vállalkozásom ingyenes közzététele

Híres személyek

Salvador Jové, político y agricultor español

Teresa Eulàlia Calzada Isern, política española

Josep Iglésias del Marquet Olomí

Jordi Oró i Puig

Lluís Sánchez i Sitjà

Községháza

Alcaldía: Mariona Rebull Berengué

Web oficial: http://artesalleida.ddl.net/

Artesa de Lleida községháza

Alcaldía: Mariona Rebull Berengué Web oficial: http://artesalleida.ddl.net/

Itt a községházád adatlapja vagy a weboldalad címe. A községházán dolgozol? Válts prémiumra, hogy kitöltsd az adatlapodat és szerkeszthesd a falud tartalmát. hola@ciudadesypueblos.es

Megközelítés

  • 🚗 11 km-re Lleida városától (kb. 8 perc autóval)
  • 🚗 136 km-re Terrassa városától (kb. 96 perc autóval)
  • 🚗 146 km-re Sabadell városától (kb. 103 perc autóval)

🧭 Utazás Spanyolország falvaiban: gyakorlati útikalauz — Nyitvatartás, közlekedés, pénz és szokások, mielőtt útnak indulsz.

  • ✈️ 30 km-re a(z) Lleida-Alguaire repülőtértől (autóval kb. 21 perc)
  • ✈️ 75 km-re a(z) Reus repülőtértől (autóval kb. 53 perc)

Útvonal autóval (Google Maps)

Hasznos tudnivalók

🅿️ Hol lehet parkolni

  • Hol lehet parkolni · 0.2 km-re
  • Hol lehet parkolni · 0.4 km-re

🏧 Legközelebbi bankautomata

  • Caixabank · 0.3 km-re
  • BBVA · 0.3 km-re
  • BBVA · 2.8 km-re

⛽ Legközelebbi benzinkút

  • Repsol · 0.3 km-re
  • Q8 · 4.1 km-re
  • Valcarce · 5.6 km-re

© OpenStreetMap

Buszok

Nézd meg az útvonalat, a menetrendeket és a tömegközlekedési átszállásokat Artesa de Lleida településig:

Eljutás tömegközlekedéssel (útvonalak és menetrendek)

Gyógyszertár és egészség

Találd meg a legközelebbi gyógyszertárat és egészségügyi központot, címmel és útvonallal:

Üzenőfal és hírek

Jelentkezz be a profiloddal a közzétételhez. Az üzenőfalakon való közzététel ingyenes.

Ez az üzenőfal még csendes.

Artesa de Lleida üzenőfala →

Gyászjelentések

Jelenleg nincs közzétett gyászjelentés itt: Artesa de Lleida.

✝ Gyászjelentés közzététele Gyászjelentések – Lleida →

Emlékezés

Még nincs megemlékezés itt: Artesa de Lleida.

🕊️ Megemlékezés ajánlása Emlékezés · Lleida →

Videók

Fedezd fel Artesa de Lleida falut videón:

Artesa de Lleida videóinak megtekintése a YouTube-on

Oszd meg ezt az oldalt: WhatsApp