Torre de Cabdella, La
Lleida · Cataluña
Torre de Capdella (oficialmente en catalán: la Torre de Cabdella) es un municipio español de la provincia de Lérida, en la comunidad autónoma de Cataluña. Ubicado en la comarca del Pallars Jussá, dentro de Vall Fosca, tiene una población de 758 habitantes (INE 2025).
Odjeljci koje premium općina može uređivati · Stalni odjeljci vodiča
Podrijetlo
U ovom odjeljku još nema informacija. Profil sela može ih dopuniti putem upravljačke ploče.
Povijest
Torre de Capdella (oficialmente en catalán: la Torre de Cabdella) es un municipio español de la provincia de Lérida, en la comunidad autónoma de Cataluña. Ubicado en la comarca del Pallars Jussá, dentro de Vall Fosca, tiene una población de 758 habitantes (INE 2025).
Spomenici
U ovom odjeljku još nema informacija. Profil sela može ih dopuniti putem upravljačke ploče.
Što posjetiti
U ovom odjeljku još nema informacija. Profil sela može ih dopuniti putem upravljačke ploče.
Galerija
Fešte
Rujan 2026
Fešte ovog mjeseca
- Nema zabilježenih fešti ovog mjeseca.
Kalendar događanja
Tržnica
Pronađite dan i mjesto tržnice u okolici:
Gastronomija
U ovom odjeljku još nema informacija. Profil sela može ih dopuniti putem upravljačke ploče.
Rute i pješačenje
•El Cinquè Llac. Etapa 2 : Peramea => Beranui (El Cinquè Llac, 14.6 km)
•El Cinquè Llac. Etapa 3 : Beranui => Les Esglésies (El Cinquè Llac, 23 km)
Usluge
Imate li tvrtku u Torre de Cabdella, La? Oglasite je besplatno i prijeđite na premium kad god želite. Objavite svoju tvrtku besplatno
Poznate osobe
•Ramón Soliva Vidal, militar español
•Joan Porta i Perucho
Općina
Alcaldía: José María Dalmau Gil
Web oficial: http://www.torredecapdella.org/
Općina Torre de Cabdella, La
Alcaldía: José María Dalmau Gil Web oficial: http://www.torredecapdella.org/
Ovdje profil vaše općine ili adresa vaše web stranice. Jeste li iz općine? Prijeđite na premium kako biste dopunili svoj profil i uređivali sadržaj svog sela. hola@ciudadesypueblos.es
Kako doći
- 🚗 118 km od mjesta Lleida (oko 83 min automobilom)
- 🚗 160 km od mjesta Terrassa (oko 113 min automobilom)
- 🚗 168 km od mjesta Sabadell (oko 119 min automobilom)
🧭 Putovanje španjolskim selima: praktični vodič — Radno vrijeme, prijevoz, novac i običaji, prije polaska na put.
- ✈️ 107 km od zračne luke Lleida-Alguaire (oko 76 min automobilom)
- ✈️ 142 km od zračne luke Huesca-Pirineos (oko 100 min automobilom)
Praktične informacije
🅿️ Gdje parkirati
- Gdje parkirati · udaljeno 0 km
- Gdje parkirati · udaljeno 0 km
- Gdje parkirati · udaljeno 0.3 km
🔭 Vidikovci
- Mirador de la Mare de Déu de Fa · udaljeno 2.7 km
- Mirador d'Obeix · udaljeno 3.8 km
- Vidikovci · udaljeno 4.5 km
Autobusi
Provjerite rutu, vozne redove i kombinacije javnog prijevoza do mjesta Torre de Cabdella, La:
Ljekarna i zdravlje
Pronađite najbližu ljekarnu i dom zdravlja, s adresom i uputama kako doći:
Zid i vijesti
Prijavi se sa svojim profilom za objavljivanje. Objavljivanje na zidovima je besplatno.
Ovaj zid još je miran.
Osmrtnice
Trenutačno nema objavljenih osmrtnica u mjestu Torre de Cabdella, La.
U spomen
U mjestu Torre de Cabdella, La još nema nijednog sjećanja.
Videozapisi
Otkrijte Torre de Cabdella, La u videu:
Pogledajte videozapise mjesta Torre de Cabdella, La na YouTubeu