Ciudades y Pueblos

Hinojosos, Los

Cuenca · Castilla-La Mancha

Zid mjesta Hinojosos, Los Zid mjesta Cuenca 🤍 Spremite u moj izlet WhatsApp 🖨️ Plakat s QR kodom

Los Hinojosos es un municipio español de la provincia de Cuenca, en la comunidad autónoma de Castilla-La Mancha. Tiene una superficie de 113,95 km² con una población de 702 habitantes (INE 2025) y una densidad de 7,92 hab/km².

Odjeljci koje premium općina može uređivati · Stalni odjeljci vodiča

Podrijetlo

U ovom odjeljku još nema informacija. Profil sela može ih dopuniti putem upravljačke ploče.

Povijest

Los Hinojosos es un municipio español de la provincia de Cuenca, en la comunidad autónoma de Castilla-La Mancha. Tiene una superficie de 113,95 km² con una población de 702 habitantes (INE 2025) y una densidad de 7,92 hab/km².

Spomenici

U ovom odjeljku još nema informacija. Profil sela može ih dopuniti putem upravljačke ploče.

Što posjetiti

U ovom odjeljku još nema informacija. Profil sela može ih dopuniti putem upravljačke ploče.

Galerija

Fešte

Rujan 2026

po ut sr če pe su ne 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Fešte ovog mjeseca

  • Nema zabilježenih fešti ovog mjeseca.

Ostatak godine

  • Kolovoz: Virgen Morenita (15)

Kalendar događanja

Pogledajte cijeli kalendar događanja →

Tržnica

Pronađite dan i mjesto tržnice u okolici:

Gastronomija

Son conocidas en la cocina del municipio las gachas manchegas, el pisto, el cocido manchego, las migas, el cordero a la brasa, caldereta de carne, las gachas dulces, las rosquillas, pelusas, etc.

Rute i pješačenje

U ovom odjeljku još nema informacija. Profil sela može ih dopuniti putem upravljačke ploče.

Usluge

Imate li tvrtku u Hinojosos, Los? Oglasite je besplatno i prijeđite na premium kad god želite. Objavite svoju tvrtku besplatno

Poznate osobe

Carlos Chacón, ceramista y pintor español (1945-1985)

José Chacón, poeta español (1910-1988)

Francisco Izquierdo Tavira, obispo católico

Alonso López de Hinojosos, médico cirujano español

Općina

Alcaldía: María Gloria Bobillo Ortega

Općina Hinojosos, Los

Alcaldía: María Gloria Bobillo Ortega

Ovdje profil vaše općine ili adresa vaše web stranice. Jeste li iz općine? Prijeđite na premium kako biste dopunili svoj profil i uređivali sadržaj svog sela. hola@ciudadesypueblos.es

Kako doći

  • 🚗 98 km od mjesta Cuenca (oko 69 min automobilom)
  • 🚗 134 km od mjesta Albacete (oko 95 min automobilom)
  • 🚗 135 km od mjesta Alcalá de Henares (oko 95 min automobilom)

🧭 Putovanje španjolskim selima: praktični vodič — Radno vrijeme, prijevoz, novac i običaji, prije polaska na put.

  • ✈️ 138 km od zračne luke Albacete (oko 97 min automobilom)
  • ✈️ 144 km od zračne luke Madrid-Barajas (oko 102 min automobilom)

Kako doći automobilom (Google Maps)

Praktične informacije

🏧 Najbliži bankomat

  • Najbliži bankomat · udaljeno 0 km

⛽ Najbliža benzinska postaja

  • Najbliža benzinska postaja · udaljeno 0.5 km

🏖️ Gdje se kupati

  • Piscina Municipal de Los Hinojosos · udaljeno 0.6 km

© OpenStreetMap

Autobusi

Provjerite rutu, vozne redove i kombinacije javnog prijevoza do mjesta Hinojosos, Los:

Dolazak javnim prijevozom (rute i vozni redovi)

Ljekarna i zdravlje

Pronađite najbližu ljekarnu i dom zdravlja, s adresom i uputama kako doći:

Zid i vijesti

Prijavi se sa svojim profilom za objavljivanje. Objavljivanje na zidovima je besplatno.

Ovaj zid još je miran.

Zid mjesta Hinojosos, Los →

Osmrtnice

Trenutačno nema objavljenih osmrtnica u mjestu Hinojosos, Los.

✝ Objava osmrtnice Osmrtnice pokrajine Cuenca →

U spomen

U mjestu Hinojosos, Los još nema nijednog sjećanja.

🕊️ Posvetite sjećanje U spomen u pokrajini Cuenca →

Videozapisi

Otkrijte Hinojosos, Los u videu:

Pogledajte videozapise mjesta Hinojosos, Los na YouTubeu

Podijeli ovu stranicu: WhatsApp