Redecilla del Camino
Burgos · Castilla y León
Redecilla del Camino es un municipio de España perteneciente a la provincia de Burgos, en la comunidad autónoma de Castilla y León. Tiene una población de 98 habitantes (INE 2025). Está ubicado en el Camino de Santiago, en la cara norte de la sierra de la Demanda, donde empieza el llano riojano.
Jaotised, mida premium-vallamaja saab muuta · Teejuhi püsivad jaotised
Päritolu
Selles jaotises pole veel teavet. Küla profiil saab selle täita halduspaneelist.
Ajalugu
Redecilla del Camino es un municipio de España perteneciente a la provincia de Burgos, en la comunidad autónoma de Castilla y León. Tiene una población de 98 habitantes (INE 2025). Está ubicado en el Camino de Santiago, en la cara norte de la sierra de la Demanda, donde empieza el llano riojano.
Mälestised
•Rollo
•Pila Bautismal romanicomozarabe
•Torre de Villaorceros
•Ruinas del palacio de los Condes de Berberana
•Ermita de Santa María del Campo
•Iglesia de la Virgen de la Calle
•Palacio
Mida külastada
•Castillo de Ibrillos
Galerii
Peod
September 2026
Selle kuu pidustused
- Sel kuul pole pidustusi kirja pandud.
Ülejäänud aasta
- August: San Roque (16) · Acción de Gracias (25)
Kava
Turg
Leia piirkonna turu päev ja koht:
Gastronoomia
Selles jaotises pole veel teavet. Küla profiil saab selle täita halduspaneelist.
Rajad ja matkamine
•Camino Francés - 03 Logroño a Burgos (750 km)
Teenused
Hostel
Essentia
📍 Calle Mayor 34 📞 +34 606 04 62 98
Kas see on sinu oma? Võta premium: täisprofiil, suurem nähtavus ja kuni 6 fotot. Vaata liikmesust
Hotell
Hotel Rural Redecilla del Camino
📍 Calle Mayor 12 📞 +34 947585256
Kas see on sinu oma? Võta premium: täisprofiil, suurem nähtavus ja kuni 6 fotot. Vaata liikmesust
Hostel
Albergue municipal San Lazaro
📍 Calle Mayor 24 📞 +34 947 585 221;+34 686 563 54
Kas see on sinu oma? Võta premium: täisprofiil, suurem nähtavus ja kuni 6 fotot. Vaata liikmesust
Kauplused
Albergue de Peregrinos San Lázaro
📍 Calle Mayor 22 📞 +34 686563548
Kas see on sinu oma? Võta premium: täisprofiil, suurem nähtavus ja kuni 6 fotot. Vaata liikmesust
Kas sul on ettevõte kohas Redecilla del Camino? Kuuluta seda tasuta ja võta premium, millal iganes soovid. Avalda oma ettevõte tasuta
Kuulsad isikud
•Isidoro Ternero y Garrido
Vallamaja
Alcaldía: Julio Gallo García
Web oficial: http://www.redecilladelcamino.es/
Redecilla del Camino vallamaja
Alcaldía: Julio Gallo García Web oficial: http://www.redecilladelcamino.es/
Siin sinu vallamaja profiil või sinu veebilehe aadress. Kas oled vallamajast? Võta premium, et täiendada oma profiili ja muuta oma küla sisu. hola@ciudadesypueblos.es
Kuidas kohale jõuda
- 🚗 64 km kaugusel asulast Logroño (umbes 45 min autoga)
- 🚗 67 km kaugusel asulast Burgos (umbes 47 min autoga)
🧭 Reisimine mööda Hispaania külasid: praktiline teejuht — Kellaajad, transport, raha ja kombed, enne teeleasumist.
- ✈️ 58 km Burgos lennujaamast (umbes 41 min autoga)
- ✈️ 71 km Vitoria lennujaamast (umbes 50 min autoga)
Praktiline teave
🅿️ Kus parkida
- Hostal El Chocolatero · 1.6 km kaugusel
🏧 Lähim pangaautomaat
- Caixabank · 1.7 km kaugusel
- Ibercaja · 8.2 km kaugusel
- Cajaviva Caja Rural Cerezo de Río Tirón · 8.3 km kaugusel
ℹ️ Turismiinfopunkt
- Turismiinfopunkt · 0.2 km kaugusel
- Información al Peregrino · 0.2 km kaugusel
- Turismiinfopunkt · 1.4 km kaugusel
🔭 Vaateplatvormid
- Castillo de Ibrillos · 2.6 km kaugusel
- Vaateplatvormid · 3.1 km kaugusel
- Vaateplatvormid · 4.5 km kaugusel
🏖️ Kus ujuda
- Piscina municipal · 1.5 km kaugusel
Bussid
2 paradas de autobús en el municipio.
Kohalejõudmine ühistranspordiga (marsruudid ja sõiduplaanid)
Apteek ja tervis
•Consultorio Médico de Redecilla del Camino
Sein ja uudised
Logi sisse oma profiiliga et postitada. Seintele postitamine on tasuta.
See sein on veel vaikne.
Surmateated
Külas Redecilla del Camino ei ole praegu avaldatud surmateateid.
Mälestuseks
Külas Redecilla del Camino ei ole veel ühtegi mälestuslehte.
Videod
Avasta Redecilla del Camino video kaudu: