Jarque de la Val
Teruel · Aragón
Jarque de la Val es un municipio y localidad española de la provincia de Teruel, en la comunidad autónoma de Aragón. El término municipal, ubicado en la comarca de las Cuencas Mineras, tiene una población de 66 habitantes (INE 2025).
Jaotised, mida premium-vallamaja saab muuta · Teejuhi püsivad jaotised
Päritolu
Selles jaotises pole veel teavet. Küla profiil saab selle täita halduspaneelist.
Ajalugu
Jarque de la Val es un municipio y localidad española de la provincia de Teruel, en la comunidad autónoma de Aragón. El término municipal, ubicado en la comarca de las Cuencas Mineras, tiene una población de 66 habitantes (INE 2025).
Mälestised
Selles jaotises pole veel teavet. Küla profiil saab selle täita halduspaneelist.
Mida külastada
Selles jaotises pole veel teavet. Küla profiil saab selle täita halduspaneelist.
Galerii
Peod
September 2026
Selle kuu pidustused
- Sel kuul pole pidustusi kirja pandud.
Kava
Turg
Leia piirkonna turu päev ja koht:
Gastronoomia
Selles jaotises pole veel teavet. Küla profiil saab selle täita halduspaneelist.
Rajad ja matkamine
Selles jaotises pole veel teavet. Küla profiil saab selle täita halduspaneelist.
Teenused
Kas sul on ettevõte kohas Jarque de la Val? Kuuluta seda tasuta ja võta premium, millal iganes soovid. Avalda oma ettevõte tasuta
Kuulsad isikud
Selles jaotises pole veel teavet. Küla profiil saab selle täita halduspaneelist.
Vallamaja
Alcaldía: Sebastián Iranzo Blasco
Web oficial: http://www.jarquedelaval.es/
Jarque de la Val vallamaja
Alcaldía: Sebastián Iranzo Blasco Web oficial: http://www.jarquedelaval.es/
Siin sinu vallamaja profiil või sinu veebilehe aadress. Kas oled vallamajast? Võta premium, et täiendada oma profiili ja muuta oma küla sisu. hola@ciudadesypueblos.es
Kuidas kohale jõuda
- 🚗 60 km kaugusel asulast Teruel (umbes 42 min autoga)
- 🚗 128 km kaugusel asulast Castellón de la Plana/Castelló de la Plana (umbes 90 min autoga)
- 🚗 132 km kaugusel asulast Zaragoza (umbes 93 min autoga)
🧭 Reisimine mööda Hispaania külasid: praktiline teejuht — Kellaajad, transport, raha ja kombed, enne teeleasumist.
- ✈️ 115 km Castellón lennujaamast (umbes 81 min autoga)
- ✈️ 136 km Zaragoza lennujaamast (umbes 96 min autoga)
Praktiline teave
🏧 Lähim pangaautomaat
- Ibercaja · 8.9 km kaugusel
⛽ Lähim tankla
- Cereales Teruel · 0.3 km kaugusel
- Cereales Teruel · 5.1 km kaugusel
- Repsol · 8.9 km kaugusel
🏖️ Kus ujuda
- Piscina municipal · 2 km kaugusel
Bussid
Vaata marsruuti, sõiduplaane ja ühistranspordi ühendusi sihtkohta Jarque de la Val:
Kohalejõudmine ühistranspordiga (marsruudid ja sõiduplaanid)
Apteek ja tervis
Leia lähim apteek ja tervisekeskus koos aadressi ja juhistega, kuidas kohale jõuda:
Sein ja uudised
Logi sisse oma profiiliga et postitada. Seintele postitamine on tasuta.
See sein on veel vaikne.
Surmateated
Külas Jarque de la Val ei ole praegu avaldatud surmateateid.
Mälestuseks
Külas Jarque de la Val ei ole veel ühtegi mälestuslehte.
Videod
Avasta Jarque de la Val video kaudu: