Ciudades y Pueblos

Guardiola de Berguedà

Barcelona · Cataluña

Guardiola de Berguedà sein Barcelona sein 🤍 Salvesta minu puhkusereisi WhatsApp 🖨️ QR-koodiga plakat

Guardiola de Berguedá​ (oficialmente y en catalán: Guardiola de Berguedà) es un municipio de España perteneciente a la provincia de Barcelona, en la comunidad autónoma de Cataluña. Situado en la comarca del Bergadá. Incluye los núcleos de Guardiola y les Cases Noves del Collet.

Jaotised, mida premium-vallamaja saab muuta · Teejuhi püsivad jaotised

Päritolu

Selles jaotises pole veel teavet. Küla profiil saab selle täita halduspaneelist.

Ajalugu

Guardiola de Berguedá​ (oficialmente y en catalán: Guardiola de Berguedà) es un municipio de España perteneciente a la provincia de Barcelona, en la comunidad autónoma de Cataluña. Situado en la comarca del Bergadá. Incluye los núcleos de Guardiola y les Cases Noves del Collet.

Mälestised

Estàtua de Galzeran de Pinós

Trobada de penyes Barcelonistes

Josep Casals i Cirera

Palau de Pinós

Cal Vilalta

Mida külastada

Mirador del Serradet

Castell de Guardiola

Monestir de Sant Llorenç

Galerii

Peod

September 2026

E T K N R L P 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Selle kuu pidustused

  • Sel kuul pole pidustusi kirja pandud.

Kava

Vaata kogu kava →

Turg

Leia piirkonna turu päev ja koht:

Gastronoomia

Selles jaotises pole veel teavet. Küla profiil saab selle täita halduspaneelist.

Rajad ja matkamine

Volta al Cadí-Moixeró (GR 150)

Pels Cingles de Vallcebre (PR-C 128)

La Olla de Sant Julià de Cerdanyola (PR-C 129)

Camí de l'Últim Càtar (CUC, 189.64 km)

Sender de la Nou de Berguedà (PR-C 199, 37 km)

Guardiola de Berguedà - Collada Grossa (PR-C 158, 8.3 km)

Puigcerdà-Montserrat. Variant Bagà (GR 4.2, 24.5 km)

El Camí IT1TR4 El Camí Capçaler: de Salzes a Balaguer (CC-C)

Camí de Picasso (CdP, 58 km)

Camí dels bons homes - Catalunya (GR 107)

Senders del 1714 - Etapa 10 (s1714e10)

Senders del 1714 - Etapa 11 (s1714e11)

Teenused

Kas sul on ettevõte kohas Guardiola de Berguedà? Kuuluta seda tasuta ja võta premium, millal iganes soovid. Avalda oma ettevõte tasuta

Kuulsad isikud

Marcel Costa, piloto de automovilismo español

Vallamaja

Web oficial: http://www.guardioladebergueda.cat

Guardiola de Berguedà vallamaja

Web oficial: http://www.guardioladebergueda.cat

Siin sinu vallamaja profiil või sinu veebilehe aadress. Kas oled vallamajast? Võta premium, et täiendada oma profiili ja muuta oma küla sisu. hola@ciudadesypueblos.es

Kuidas kohale jõuda

  • 🚗 94 km kaugusel asulast Terrassa (umbes 66 min autoga)
  • 🚗 98 km kaugusel asulast Breda (umbes 69 min autoga)
  • 🚗 122 km kaugusel asulast Barcelona (umbes 86 min autoga)

🧭 Reisimine mööda Hispaania külasid: praktiline teejuht — Kellaajad, transport, raha ja kombed, enne teeleasumist.

  • ✈️ 102 km Girona-Costa Brava lennujaamast (umbes 72 min autoga)
  • ✈️ 132 km Barcelona-El Prat lennujaamast (umbes 93 min autoga)

Kuidas kohale jõuda autoga (Google Maps)

Praktiline teave

🅿️ Kus parkida

  • Kus parkida · 0 km kaugusel
  • Kus parkida · 0.1 km kaugusel
  • Kus parkida · 0.1 km kaugusel

🏧 Lähim pangaautomaat

  • Lähim pangaautomaat · 0 km kaugusel
  • Lähim pangaautomaat · 0.1 km kaugusel
  • Banco Santander · 2.5 km kaugusel

⛽ Lähim tankla

  • ESTACIO SERRA CADI S.L. · 1.2 km kaugusel
  • Repsol · 8.3 km kaugusel
  • Àrea de Servei de La Rodonella · 8.3 km kaugusel

ℹ️ Turismiinfopunkt

  • Turismiinfopunkt · 0 km kaugusel
  • Turismiinfopunkt · 0.1 km kaugusel
  • Turismiinfopunkt · 0.1 km kaugusel

🔭 Vaateplatvormid

  • Mirador del Serradet · 0.7 km kaugusel
  • Vaateplatvormid · 1.4 km kaugusel
  • Vaateplatvormid · 1.8 km kaugusel

🏖️ Kus ujuda

  • Piscina municipal · 2 km kaugusel

© OpenStreetMap

Bussid

10 paradas de autobús en el municipio:

Sant Julià de Cerdanyola

Guardiola de Berguedà - c. Comerç A

Guardiola de Berguedà - c. Comerç D

Bagà - c. Raval - av. Salarich

el Collet D

el Collet A

Terradelles

Sant Llorenç prop Bagà

Kohalejõudmine ühistranspordiga (marsruudid ja sõiduplaanid)

Apteek ja tervis

Centre de Podologia - Anna Canals Marzà — Carrer del Raval 12

Farmacia Farmàcia Roser Cascante Torrella — carrer del Raval 55

Farmacia Farmàcia Viladés — carretera de Ribes 1

CAP

Sein ja uudised

Logi sisse oma profiiliga et postitada. Seintele postitamine on tasuta.

See sein on veel vaikne.

Guardiola de Berguedà sein →

Surmateated

Külas Guardiola de Berguedà ei ole praegu avaldatud surmateateid.

✝ Surmateate avaldamine Surmateated – Barcelona →

Mälestuseks

Külas Guardiola de Berguedà ei ole veel ühtegi mälestuslehte.

🕊️ Pühenda mälestusleht Mälestuseks provintsis Barcelona →

Videod

Avasta Guardiola de Berguedà video kaudu:

Vaata küla Guardiola de Berguedà videoid YouTube'is

Jaga seda lehte: WhatsApp