Pobla de Massaluca, La
Tarragona · Cataluña
Puebla de Masaluca o Pobla de Masaluca (oficialmente en catalán: La Pobla de Massaluca) es un municipio y localidad de España en la provincia de Tarragona, en la comunidad autónoma de Cataluña. El término municipal, ubicado en la comarca de la Tierra Alta, tiene una población de 344 habitantes (INE 2025).
Sekce, které může premium radnice upravovat · Pevné sekce průvodce
Původ
Tato sekce zatím neobsahuje žádné informace. Profil vesnice ji může doplnit z panelu.
Historie
Puebla de Masaluca o Pobla de Masaluca (oficialmente en catalán: La Pobla de Massaluca) es un municipio y localidad de España en la provincia de Tarragona, en la comunidad autónoma de Cataluña. El término municipal, ubicado en la comarca de la Tierra Alta, tiene una población de 344 habitantes (INE 2025).
Památky
Tato sekce zatím neobsahuje žádné informace. Profil vesnice ji může doplnit z panelu.
Co navštívit
Tato sekce zatím neobsahuje žádné informace. Profil vesnice ji může doplnit z panelu.
Galerie
Slavnosti
Září 2026
Slavnosti tento měsíc
- Tento měsíc nejsou zaznamenány žádné slavnosti.
Program akcí
Trhy
Mercadillo semanal: Lunes, martes, miércoles, jueves y viernes, de 09:00 a 15:00 · Plaça Major, 1
Gastronomie
Tato sekce zatím neobsahuje žádné informace. Profil vesnice ji může doplnit z panelu.
Trasy a pěší turistika
Trasy, které vedou přes Pobla de Massaluca, La
Tato sekce zatím neobsahuje žádné informace. Profil vesnice ji může doplnit z panelu.
Služby
Tapas bar
Bar Monclús
📍 Plaça Replaceta 6
Je to vaše? Pořiďte si premium: kompletní vizitka, větší viditelnost a až 6 fotografií. Zobrazit členství
Máte podnik v obci Pobla de Massaluca, La? Inzerujte ho zdarma a na premium přejděte, kdykoli budete chtít. Zveřejnit můj podnik zdarma
Slavné osobnosti
•Max Sunyer, guitarrista español
Radnice
Alcaldía: Joan Lluis Cuadrado Marquez
Web oficial: http://www.poblamassaluca.altanet.org
Radnice obce Pobla de Massaluca, La
Alcaldía: Joan Lluis Cuadrado Marquez Web oficial: http://www.poblamassaluca.altanet.org
Zde profil vaší radnice nebo adresa vašeho webu. Jste z radnice? Pořiďte si premium, abyste mohli doplnit svůj profil a upravovat obsah své obce. hola@ciudadesypueblos.es
Jak se sem dostat
- 🚗 Ve vzdálenosti 95 km od Tarragona (asi 67 min autem)
- 🚗 Ve vzdálenosti 145 km od Zaragoza (asi 102 min autem)
- 🚗 Ve vzdálenosti 171 km od Castellón de la Plana/Castelló de la Plana (asi 121 min autem)
🧭 Cestování po španělských vesnicích: praktický průvodce — Otevírací doba, doprava, peníze a zvyky, než vyrazíš na cestu.
- ✈️ 78 km od letiště Lleida-Alguaire (asi 55 min autem)
- ✈️ 85 km od letiště Reus (asi 60 min autem)
Praktické informace
🏧 Nejbližší bankomat
- Ibercaja · ve vzdálenosti 6.8 km
⛽ Nejbližší čerpací stanice
- Caterra · ve vzdálenosti 0.3 km
- Nejbližší čerpací stanice · ve vzdálenosti 7.3 km
- Carburantes Nonaspe SL · ve vzdálenosti 9.2 km
Autobusy
Podívejte se na trasu, jízdní řády a spojení veřejnou dopravou do obce Pobla de Massaluca, La:
Lékárna a zdraví
Najděte nejbližší lékárnu a zdravotní středisko, s adresou a popisem cesty:
Zeď a novinky
Přihlaste se se svým profilem abyste mohli přispívat. Zveřejňování na zdech je zdarma.
Tato zeď je zatím klidná.
Smuteční oznámení
V obci Pobla de Massaluca, La teď nejsou zveřejněna žádná smuteční oznámení.
✝ Zveřejnit smuteční oznámení Smuteční oznámení z provincie Tarragona →
Ve vzpomínkách
V obci Pobla de Massaluca, La zatím není žádná vzpomínka.
🕊️ Věnovat vzpomínku Ve vzpomínkách na ty, kdo odešli v provincii Tarragona →
Videa
Poznejte Pobla de Massaluca, La na videu: