Ciudades y Pueblos

Esterri de Cardós

Lleida · Cataluña

Zeď obce Esterri de Cardós Zeď obce Lleida 🤍 Uložit do mého výletu WhatsApp 🖨️ Plakát s QR kódem

Esterri de Cardós es un municipio de España perteneciente a la provincia de Lérida, en la comunidad autónoma de Cataluña. Está situado en el norte de la comarca del Pallars Sobirá.​ Tiene una población de 63 habitantes (INE 2025) e incluye, además de la localidad homónima, capital municipal, los núcleos de Arrós de Cardós, Benante y Ginestarre.

Sekce, které může premium radnice upravovat · Pevné sekce průvodce

Původ

Tato sekce zatím neobsahuje žádné informace. Profil vesnice ji může doplnit z panelu.

Historie

Esterri de Cardós es un municipio de España perteneciente a la provincia de Lérida, en la comunidad autónoma de Cataluña. Está situado en el norte de la comarca del Pallars Sobirá.​ Tiene una población de 63 habitantes (INE 2025) e incluye, además de la localidad homónima, capital municipal, los núcleos de Arrós de Cardós, Benante y Ginestarre.

Památky

Iglesia de San Pedro y San Pablo, de origen románico, con modificaciones

Iglesia de San Julián, en Arròs de Cardós

Iglesia de Santa María, de estilo románico, con pinturas murales que se conservan en el Museo Nacional de Arte de Cataluña

Co navštívit

Tato sekce zatím neobsahuje žádné informace. Profil vesnice ji může doplnit z panelu.

Galerie

Slavnosti

Září 2026

po út st čt so ne 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Slavnosti tento měsíc

  • Tento měsíc nejsou zaznamenány žádné slavnosti.

Zbytek roku

  • červen: Fiesta patronal: San Pedro (29)

Program akcí

Zobrazit celý program akcí →

Trhy

Najděte den a místo trhu v okolí:

Gastronomie

Tato sekce zatím neobsahuje žádné informace. Profil vesnice ji může doplnit z panelu.

Trasy a pěší turistika

Tato sekce zatím neobsahuje žádné informace. Profil vesnice ji může doplnit z panelu.

Služby

Máte podnik v obci Esterri de Cardós? Inzerujte ho zdarma a na premium přejděte, kdykoli budete chtít. Zveřejnit můj podnik zdarma

Slavné osobnosti

Tato sekce zatím neobsahuje žádné informace. Profil vesnice ji může doplnit z panelu.

Radnice

Alcaldía: María Pilar Ubach Fábrega

Web oficial: http://esterricardos.ddl.net/

Radnice obce Esterri de Cardós

Alcaldía: María Pilar Ubach Fábrega Web oficial: http://esterricardos.ddl.net/

Zde profil vaší radnice nebo adresa vašeho webu. Jste z radnice? Pořiďte si premium, abyste mohli doplnit svůj profil a upravovat obsah své obce. hola@ciudadesypueblos.es

Jak se sem dostat

  • 🚗 Ve vzdálenosti 151 km od Lleida (asi 107 min autem)
  • 🚗 Ve vzdálenosti 163 km od Terrassa (asi 115 min autem)
  • 🚗 Ve vzdálenosti 170 km od Sabadell (asi 120 min autem)

🧭 Cestování po španělských vesnicích: praktický průvodce — Otevírací doba, doprava, peníze a zvyky, než vyrazíš na cestu.

  • ✈️ 142 km od letiště Lleida-Alguaire (asi 100 min autem)
  • ✈️ 178 km od letiště Huesca-Pirineos (asi 126 min autem)

Jak dojet autem (Google Maps)

Praktické informace

ℹ️ Turistické informační centrum

  • Turistické informační centrum · ve vzdálenosti 1.7 km
  • Turistické informační centrum · ve vzdálenosti 1.9 km
  • Turistické informační centrum · ve vzdálenosti 2.3 km

🔭 Vyhlídky

  • Vyhlídky · ve vzdálenosti 1.2 km
  • Mirador del Cap de la Roca · ve vzdálenosti 1.3 km
  • Mirador del Bosc de Boldís · ve vzdálenosti 1.4 km

🏖️ Kde se vykoupat

  • Kde se vykoupat · ve vzdálenosti 5.3 km

© OpenStreetMap

Autobusy

Podívejte se na trasu, jízdní řády a spojení veřejnou dopravou do obce Esterri de Cardós:

Jak dojet veřejnou dopravou (trasy a jízdní řády)

Lékárna a zdraví

Najděte nejbližší lékárnu a zdravotní středisko, s adresou a popisem cesty:

Zeď a novinky

Přihlaste se se svým profilem abyste mohli přispívat. Zveřejňování na zdech je zdarma.

Tato zeď je zatím klidná.

Zeď obce Esterri de Cardós →

Smuteční oznámení

V obci Esterri de Cardós teď nejsou zveřejněna žádná smuteční oznámení.

✝ Zveřejnit smuteční oznámení Smuteční oznámení z provincie Lleida →

Ve vzpomínkách

V obci Esterri de Cardós zatím není žádná vzpomínka.

🕊️ Věnovat vzpomínku Ve vzpomínkách na ty, kdo odešli v provincii Lleida →

Videa

Poznejte Esterri de Cardós na videu:

Zobrazit videa obce Esterri de Cardós na YouTube

Sdílejte tuto stránku: WhatsApp