Castillejo de Iniesta
Cuenca · Castilla-La Mancha
Castillejo de Iniesta es un municipio y localidad española de la provincia de Cuenca, en la comunidad autónoma de Castilla-La Mancha. El término municipal tiene una población de 94 habitantes (INE 2025).
Sekce, které může premium radnice upravovat · Pevné sekce průvodce
Původ
Tato sekce zatím neobsahuje žádné informace. Profil vesnice ji může doplnit z panelu.
Historie
A mediados del siglo XIX, el lugar tenía contabilizada una población de 381 habitantes. La localidad aparece descrita en el sexto volumen del Diccionario geográfico-estadístico-histórico de España y sus posesiones de Ultramar de Pascual Madoz de la siguiente manera:
Památky
Iglesia de Santa María Magdalena.
Escultura de una mano.
El telégrafo
Cerro los moros
Lavadero antiguo 1620-1960
San isidro
Reloj solar 1798
Co navštívit
Tato sekce zatím neobsahuje žádné informace. Profil vesnice ji může doplnit z panelu.
Galerie
Slavnosti
Fiestas patronales "Santa María Magdalena" 22 de julio.
Fiestas patronales "San Agustin" 28 de agosto.
Září 2026
Slavnosti tento měsíc
- Tento měsíc nejsou zaznamenány žádné slavnosti.
Zbytek roku
- červenec: Fiestas patronales "Santa María Magdalena" (22)
- Srpen: Fiestas patronales "San Agustin" (28)
Program akcí
Trhy
Najděte den a místo trhu v okolí:
Gastronomie
Tato sekce zatím neobsahuje žádné informace. Profil vesnice ji může doplnit z panelu.
Trasy a pěší turistika
•Camino de Santiago de la Lana de Alicante
Služby
Máte podnik v obci Castillejo de Iniesta? Inzerujte ho zdarma a na premium přejděte, kdykoli budete chtít. Zveřejnit můj podnik zdarma
Slavné osobnosti
Tato sekce zatím neobsahuje žádné informace. Profil vesnice ji může doplnit z panelu.
Radnice
Alcaldía: Raquel Gonzalez Otero
Radnice obce Castillejo de Iniesta
Alcaldía: Raquel Gonzalez Otero
Zde profil vaší radnice nebo adresa vašeho webu. Jste z radnice? Pořiďte si premium, abyste mohli doplnit svůj profil a upravovat obsah své obce. hola@ciudadesypueblos.es
Jak se sem dostat
- 🚗 Ve vzdálenosti 75 km od Albacete (asi 53 min autem)
- 🚗 Ve vzdálenosti 85 km od Cuenca (asi 60 min autem)
- 🚗 Ve vzdálenosti 149 km od València (asi 105 min autem)
🧭 Cestování po španělských vesnicích: praktický průvodce — Otevírací doba, doprava, peníze a zvyky, než vyrazíš na cestu.
- ✈️ 81 km od letiště Albacete (asi 57 min autem)
- ✈️ 137 km od letiště Valencia (asi 97 min autem)
Praktické informace
⛽ Nejbližší čerpací stanice
- SANTA MARÍA MAGDALENA S. COOP. DE C-LM · ve vzdálenosti 0.2 km
- Repsol · ve vzdálenosti 1.1 km
- Moeve · ve vzdálenosti 1.2 km
Autobusy
Podívejte se na trasu, jízdní řády a spojení veřejnou dopravou do obce Castillejo de Iniesta:
Lékárna a zdraví
Najděte nejbližší lékárnu a zdravotní středisko, s adresou a popisem cesty:
Zeď a novinky
Přihlaste se se svým profilem abyste mohli přispívat. Zveřejňování na zdech je zdarma.
Tato zeď je zatím klidná.
Smuteční oznámení
V obci Castillejo de Iniesta teď nejsou zveřejněna žádná smuteční oznámení.
✝ Zveřejnit smuteční oznámení Smuteční oznámení z provincie Cuenca →
Ve vzpomínkách
V obci Castillejo de Iniesta zatím není žádná vzpomínka.
🕊️ Věnovat vzpomínku Ve vzpomínkách na ty, kdo odešli v provincii Cuenca →
Videa
Poznejte Castillejo de Iniesta na videu: