Ciudades y Pueblos

Navalmorales, Los

Toledo · Castilla-La Mancha

Стената на Navalmorales, Los Стената на Toledo 🤍 Запази в моята екскурзия WhatsApp 🖨️ Плакат с QR код

Los Navalmorales es un municipio español de la provincia de Toledo, en la comunidad autónoma de Castilla-La Mancha. Cuenta con una población de 2074 habitantes (INE 2025).

Раздели, които премиум кметството може да редактира · Постоянни раздели на пътеводителя

Произход

Все още няма информация в тази секция. Профилът на селото може да я попълни от панела.

История

Los Navalmorales es un municipio español de la provincia de Toledo, en la comunidad autónoma de Castilla-La Mancha. Cuenta con una población de 2074 habitantes (INE 2025).

Паметници

Все още няма информация в тази секция. Профилът на селото може да я попълни от панела.

Какво да посетите

Все още няма информация в тази секция. Профилът на селото може да я попълни от панела.

Галерия

Празници

септември 2026

пн вт ср чт пт сб нд 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Празници този месец

Останалата част от годината

  • август: Feria de Arte y Artesanía (15)

Афиш

Виж целия афиш →

Пазар

Mercadillo semanal: Jueves · Avenida del Ejército Español

Гастрономия

Все още няма информация в тази секция. Профилът на селото може да я попълни от панела.

Маршрути и пешеходен туризъм

Camino de los Montes de Toledo - Etapa 4 (23 km)

Camino de los Montes de Toledo - Etapa 5 (19 km)

Sendero Calancho (PR-TO 41, 8.2 km)

Услуги

Имаш бизнес в Navalmorales, Los? Обяви го безплатно и го направи премиум, когато поискаш. Публикувай бизнеса си безплатно

Известни личности

Isidro Moreno Sánchez, catedrático español

José de Talavera Gómez de Eugenio, obispo católico

Raquel Martín Menor, Presentadora y actriz española

Кметство

Alcaldía: Joaquín Fernández Torrijos

Web oficial: http://www.esmipueblo.com/navalmorales/default.htm

Кметство на Navalmorales, Los

Alcaldía: Joaquín Fernández Torrijos Web oficial: http://www.esmipueblo.com/navalmorales/default.htm

Тук профилът на твоето кметство или адресът на твоя сайт. От кметството ли си? Стани премиум, за да попълниш профила си и да редактираш съдържанието на своето село. hola@ciudadesypueblos.es

Как да стигнете

  • 🚗 На 68 км от Toledo (около 48 мин с кола)
  • 🚗 На 118 км от Móstoles (около 83 мин с кола)
  • 🚗 На 119 км от Fuenlabrada (около 84 мин с кола)

🧭 Пътуване по селата на Испания: практически наръчник — Работно време, транспорт, пари и обичаи, преди да тръгнеш на път.

  • ✈️ На 155 км от летище Madrid-Barajas (около 109 мин с кола)
  • ✈️ На 193 км от летище Salamanca (около 136 мин с кола)

Как да стигнете с кола (Google Maps)

Практична информация

🅿️ Къде да паркираш

  • Къде да паркираш · на 0.9 км
  • Къде да паркираш · на 0.9 км

🏧 Най-близкият банкомат

  • Caja Castilla La Mancha · на 0.5 км
  • Banco Santander · на 0.5 км
  • Caja Rural · на 0.6 км

⛽ Най-близката бензиностанция

  • Navalgas, S.COOP. DE CLM · на 0.6 км
  • BP · на 1.1 км
  • VALDELPOZO · на 5.9 км

🏖️ Къде да поплуваш

  • Piscina Mixta de Los Navalmorales · на 0.7 км
  • Piscina Infantil · на 0.7 км

© OpenStreetMap

Автобуси

Виж маршрута, разписанията и връзките с обществен транспорт до Navalmorales, Los:

Стигни с обществен транспорт (маршрути и разписания)

Аптека и здраве

Намери най-близката аптека и здравен център, с адрес и как да стигнеш:

Стена и новини

Влез с профила си за да публикуваш. Публикуването на стените е безплатно.

Тази стена все още е спокойна.

Стената на Navalmorales, Los →

Некролози

В момента няма публикувани некролози в Navalmorales, Los.

✝ Публикуване на некролог Некролози от Toledo →

В памет

Все още няма възпоменание в Navalmorales, Los.

🕊️ Посвещаване на възпоменание В памет на онези, които си отидоха, в Toledo →

Видеа

Открий Navalmorales, Los на видео:

Виж видеа за Navalmorales, Los в YouTube

Сподели тази страница: WhatsApp