Ciudades y Pueblos

Morera de Montsant, La

Tarragona · Cataluña

Стената на Morera de Montsant, La Стената на Tarragona 🤍 Запази в моята екскурзия WhatsApp 🖨️ Плакат с QR код

La Morera de Montsant es un municipio y localidad española de la provincia de Tarragona, en la comunidad autónoma de Cataluña. El término municipal, ubicado en la comarca de El Priorato, tiene una población de 150 habitantes (INE 2025).

Раздели, които премиум кметството може да редактира · Постоянни раздели на пътеводителя

Произход

Все още няма информация в тази секция. Профилът на селото може да я попълни от панела.

История

La Morera de Montsant es un municipio y localidad española de la provincia de Tarragona, en la comunidad autónoma de Cataluña. El término municipal, ubicado en la comarca de El Priorato, tiene una población de 150 habitantes (INE 2025).

Паметници

Все още няма информация в тази секция. Профилът на селото може да я попълни от панела.

Какво да посетите

Все още няма информация в тази секция. Профилът на селото може да я попълни от панела.

Галерия

Празници

септември 2026

пн вт ср чт пт сб нд 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Празници този месец

  • Няма регистрирани празници този месец.

Афиш

Виж целия афиш →

Пазар

Намерете деня и мястото на пазара в района:

Гастрономия

Все още няма информация в тази секция. Профилът на селото може да я попълни от панела.

Маршрути и пешеходен туризъм

Sender del Priorat (GR 174, 71 km)

Del Santuari de Pinós als Ports (GR 171, 276 km)

Sender de la Morera del Montsant (PR-C 183, 9 km)

Ruta dels Refugis del Montsant (90 km)

Camins d'exèrcits i eremites (9.5 km)

Itinerari al voltant de la Cartoixa (4 km)

Muntanyes que fan gran un petit País. Porrera-Torroja-Poboleda (22 km)

la Morera de Montsant (6 km)

Ulldemolins (9 km)

Margalef (9 km)

Cornudella de Montsant (7 km)

Albarca (4.7 km)

Услуги

Хотел

Balcó del Priorat Hostal Restaurant

📍 Carrer del Bonrepòs 18

Твое ли е? Стани премиум: пълен профил, повече видимост и до 6 снимки. Виж членството

Тапас бар

L'Únic

📍 Carrer de la Font 5

Твое ли е? Стани премиум: пълен профил, повече видимост и до 6 снимки. Виж членството

Ресторант

La Morera

📍 Carrer de la Bassa 📞 +34 667 44 29 04

Твое ли е? Стани премиум: пълен профил, повече видимост и до 6 снимки. Виж членството

Винарни

Celler Pasanau

Твое ли е? Стани премиум: пълен профил, повече видимост и до 6 снимки. Виж членството

Имаш бизнес в Morera de Montsant, La? Обяви го безплатно и го направи премиум, когато поискаш. Публикувай бизнеса си безплатно

Известни личности

Все още няма информация в тази секция. Профилът на селото може да я попълни от панела.

Кметство

Alcaldía: Meritxell Martorell Porqueres

Web oficial: http://lamorerademontsant.org

Кметство на Morera de Montsant, La

Alcaldía: Meritxell Martorell Porqueres Web oficial: http://lamorerademontsant.org

Тук профилът на твоето кметство или адресът на твоя сайт. От кметството ли си? Стани премиум, за да попълниш профила си и да редактираш съдържанието на своето село. hola@ciudadesypueblos.es

Как да стигнете

  • 🚗 На 48 км от Tarragona (около 34 мин с кола)
  • 🚗 На 128 км от Terrassa (около 90 мин с кола)
  • 🚗 На 132 км от Hospitalet de Llobregat, L' (около 93 мин с кола)

🧭 Пътуване по селата на Испания: практически наръчник — Работно време, транспорт, пари и обичаи, преди да тръгнеш на път.

  • ✈️ На 38 км от летище Reus (около 27 мин с кола)
  • ✈️ На 72 км от летище Lleida-Alguaire (около 51 мин с кола)

Как да стигнете с кола (Google Maps)

Практична информация

🅿️ Къде да паркираш

  • Къде да паркираш · на 0.1 км
  • Къде да паркираш · на 0.1 км
  • Къде да паркираш · на 0.2 км

🏧 Най-близкият банкомат

  • Caixabank · на 8.2 км
  • Caixabank · на 9.2 км

⛽ Най-близката бензиностанция

  • Repsol · на 5.2 км

ℹ️ Туристическо бюро

  • Туристическо бюро · на 0.1 км
  • Туристическо бюро · на 0.2 км
  • Туристическо бюро · на 0.2 км

🔭 Панорамни площадки

  • Mirador del Pla del Torro · на 0.3 км
  • Mirador del Priorat · на 1.2 км
  • Панорамни площадки · на 1.4 км

🏖️ Къде да поплуваш

  • Къде да поплуваш · на 6 км

© OpenStreetMap

Автобуси

Виж маршрута, разписанията и връзките с обществен транспорт до Morera de Montsant, La:

Стигни с обществен транспорт (маршрути и разписания)

Аптека и здраве

Намери най-близката аптека и здравен център, с адрес и как да стигнеш:

Стена и новини

Влез с профила си за да публикуваш. Публикуването на стените е безплатно.

Тази стена все още е спокойна.

Стената на Morera de Montsant, La →

Некролози

В момента няма публикувани некролози в Morera de Montsant, La.

✝ Публикуване на некролог Некролози от Tarragona →

В памет

Все още няма възпоменание в Morera de Montsant, La.

🕊️ Посвещаване на възпоменание В памет на онези, които си отидоха, в Tarragona →

Видеа

Открий Morera de Montsant, La на видео:

Виж видеа за Morera de Montsant, La в YouTube

Сподели тази страница: WhatsApp