Ciudades y Pueblos

Guardia, La

Toledo · Castilla-La Mancha

Стената на Guardia, La Стената на Toledo 🤍 Запази в моята екскурзия WhatsApp 🖨️ Плакат с QR код

La Guardia es un municipio y localidad española de la provincia de Toledo, en la comunidad autónoma de Castilla-La Mancha. Cuenta con una población de 2200 habitantes (INE 2025).

Раздели, които премиум кметството може да редактира · Постоянни раздели на пътеводителя

Произход

Все още няма информация в тази секция. Профилът на селото може да я попълни от панела.

История

La Guardia es un municipio y localidad española de la provincia de Toledo, en la comunidad autónoma de Castilla-La Mancha. Cuenta con una población de 2200 habitantes (INE 2025).

Паметници

Все още няма информация в тази секция. Профилът на селото може да я попълни от панела.

Какво да посетите

Все още няма информация в тази секция. Профилът на селото може да я попълни от панела.

Галерия

Празници

септември 2026

пн вт ср чт пт сб нд 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Празници този месец

  • Няма регистрирани празници този месец.

Афиш

Виж целия афиш →

Пазар

Намерете деня и мястото на пазара в района:

Гастрономия

Все още няма информация в тази секция. Профилът на селото може да я попълни от панела.

Маршрути и пешеходен туризъм

Camino Norte de la Laguna-La Guardia (PR-TO 19, 15.1 km)

Услуги

Имаш бизнес в Guardia, La? Обяви го безплатно и го направи премиум, когато поискаш. Публикувай бизнеса си безплатно

Известни личности

José Sánchez Labrador, misionero español

José Vicente González Valle, musicólogo español (1935-2019)

Кметство

Alcaldía: Francisco Javier Pasamontes Orgaz

Web oficial: http://www.aytolaguardia.org

Кметство на Guardia, La

Alcaldía: Francisco Javier Pasamontes Orgaz Web oficial: http://www.aytolaguardia.org

Тук профилът на твоето кметство или адресът на твоя сайт. От кметството ли си? Стани премиум, за да попълниш профила си и да редактираш съдържанието на своето село. hola@ciudadesypueblos.es

Как да стигнете

  • 🚗 На 60 км от Toledo (около 42 мин с кола)
  • 🚗 На 76 км от Getafe (около 54 мин с кола)
  • 🚗 На 77 км от Fuenlabrada (около 54 мин с кола)

🧭 Пътуване по селата на Испания: практически наръчник — Работно време, транспорт, пари и обичаи, преди да тръгнеш на път.

  • ✈️ На 96 км от летище Madrid-Barajas (около 68 мин с кола)
  • ✈️ На 209 км от летище Albacete (около 148 мин с кола)

Как да стигнете с кола (Google Maps)

Практична информация

🅿️ Къде да паркираш

  • Къде да паркираш · на 0.9 км
  • Къде да паркираш · на 0.9 км
  • Къде да паркираш · на 1.2 км

🏧 Най-близкият банкомат

  • Caja Rural · на 9.6 км

⛽ Най-близката бензиностанция

  • PETROGUARDIA, S.COOP. DE C-LM · на 0.3 км
  • Moeve · на 0.8 км
  • BP · на 1.1 км

🔭 Панорамни площадки

  • Панорамни площадки · на 0.5 км
  • Панорамни площадки · на 0.6 км
  • Панорамни площадки · на 3.3 км

© OpenStreetMap

Автобуси

Виж маршрута, разписанията и връзките с обществен транспорт до Guardia, La:

Стигни с обществен транспорт (маршрути и разписания)

Аптека и здраве

Намери най-близката аптека и здравен център, с адрес и как да стигнеш:

Стена и новини

Влез с профила си за да публикуваш. Публикуването на стените е безплатно.

Тази стена все още е спокойна.

Стената на Guardia, La →

Некролози

В момента няма публикувани некролози в Guardia, La.

✝ Публикуване на некролог Некролози от Toledo →

В памет

Все още няма възпоменание в Guardia, La.

🕊️ Посвещаване на възпоменание В памет на онези, които си отидоха, в Toledo →

Видеа

Открий Guardia, La на видео:

Виж видеа за Guardia, La в YouTube

Сподели тази страница: WhatsApp