Ciudades y Pueblos

Alameda de Gardón, La

Salamanca · Castilla y León

Стената на Alameda de Gardón, La Стената на Salamanca 🤍 Запази в моята екскурзия WhatsApp 🖨️ Плакат с QR код

La Alameda de Gardón es un municipio y localidad española de la provincia de Salamanca, en la comunidad autónoma de Castilla y León. Se integra dentro de la comarca de Ciudad Rodrigo y la subcomarca del Campo de Argañán. Pertenece al partido judicial de Ciudad Rodrigo.​​

Раздели, които премиум кметството може да редактира · Постоянни раздели на пътеводителя

Произход

Все още няма информация в тази секция. Профилът на селото може да я попълни от панела.

История

Su término municipal está formado por un solo núcleo de población, ocupa una superficie total de 32,27 km² y según los datos demográficos recogidos en el padrón municipal elaborado por el INE en el año 2025, cuenta con una población de 67 habitantes.

Паметници

Все още няма информация в тази секция. Профилът на селото може да я попълни от панела.

Какво да посетите

Все още няма информация в тази секция. Профилът на селото може да я попълни от панела.

Галерия

Празници

септември 2026

пн вт ср чт пт сб нд 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Празници този месец

  • Няма регистрирани празници този месец.

Афиш

Виж целия афиш →

Пазар

Намерете деня и мястото на пазара в района:

Гастрономия

Все още няма информация в тази секция. Профилът на селото може да я попълни от панела.

Маршрути и пешеходен туризъм

Camino Torres - 01 Salamanca to Almeida (CT)

Ciudades Amuralladas 5: Gallegos de Argañán-Vilar Formoso (GR 80, 16.1 km)

Услуги

Имаш бизнес в Alameda de Gardón, La? Обяви го безплатно и го направи премиум, когато поискаш. Публикувай бизнеса си безплатно

Известни личности

Все още няма информация в тази секция. Профилът на селото може да я попълни от панела.

Кметство

Alcaldía: Lorenzo Patino Galan

Кметство на Alameda de Gardón, La

Alcaldía: Lorenzo Patino Galan

Тук профилът на твоето кметство или адресът на твоя сайт. От кметството ли си? Стани премиум, за да попълниш профила си и да редактираш съдържанието на своето село. hola@ciudadesypueblos.es

Как да стигнете

  • 🚗 На 123 км от Salamanca (около 87 мин с кола)
  • 🚗 На 248 км от Badajoz (около 175 мин с кола)
  • 🚗 На 254 км от Valladolid (около 179 мин с кола)

🧭 Пътуване по селата на Испания: практически наръчник — Работно време, транспорт, пари и обичаи, преди да тръгнеш на път.

  • ✈️ На 139 км от летище Salamanca (около 98 мин с кола)
  • ✈️ На 245 км от летище Badajoz (около 173 мин с кола)

Как да стигнете с кола (Google Maps)

Практична информация

🏧 Най-близкият банкомат

  • Най-близкият банкомат · на 7.1 км
  • BBVA · на 7.4 км
  • Unicaja Banco · на 7.5 км

⛽ Най-близката бензиностанция

  • Moeve · на 7.2 км
  • Galp · на 7.4 км
  • Repsol · на 7.5 км

© OpenStreetMap

Автобуси

Виж маршрута, разписанията и връзките с обществен транспорт до Alameda de Gardón, La:

Стигни с обществен транспорт (маршрути и разписания)

Аптека и здраве

Намери най-близката аптека и здравен център, с адрес и как да стигнеш:

Стена и новини

Влез с профила си за да публикуваш. Публикуването на стените е безплатно.

Тази стена все още е спокойна.

Стената на Alameda de Gardón, La →

Некролози

В момента няма публикувани некролози в Alameda de Gardón, La.

✝ Публикуване на некролог Некролози от Salamanca →

В памет

Все още няма възпоменание в Alameda de Gardón, La.

🕊️ Посвещаване на възпоменание В памет на онези, които си отидоха, в Salamanca →

Видеа

Открий Alameda de Gardón, La на видео:

Виж видеа за Alameda de Gardón, La в YouTube

Сподели тази страница: WhatsApp